Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Casma (Італія)


Casma (Италия)

Первый в Европе производитель доводчиков для дверей и точечной фурнитуры для безрамных стеклянных конструкций компания CASMA SpA (Италия), основана в 1942 году. Компанией зарегистрировано более 160 патентов. Продукцию изготавливают в Италии (г. Мажента) на лучшем оборудовании Германии и Италии под руководством итальянских дизайнеров. Микс системной компетентности, простоты монтажа, эстетического восприятия и высококачественного исполнения – главные фундаментальные принципы, которыми руководствуется компания CASMA.

Основные направления – производство фурнитуры для раздвижных систем, стеклянных безрамных перегородок, стеклянных дверей, витринных остеклений, входных групп – обеспечивают дизайнерам и архитекторам огромную свободу для творчества и реализации инновационных проектов. Модульность серий, разнообразие материалов и покрытий, широта наименований обеспечивают осуществление любой задачи по созданию интерьерных решений на основе эстетики и дизайна стеклянной конструкции.

Фурнитура CASMA – оптимальный выбор для изготовления не только красивой, но и прочной конструкции из стекла: стеклянных полов, стеклянных  витрин, дверей из стекла и многого другого.

Фурнитура CASMA – это надежность и длительный срок эксплуатации фурнитуры.

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017