Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

 • Найвища якість продукції
 • Доступні ціни, хороші знижки
 • Індивідуальний підхід
 • Якісний монтаж
 • Своє виробництво без посередників
 • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Про компанію

Компанія УКРФАСАДБУД працює у Києві з 1999 року. За ці роки ми досягли стабільного успіху та довіри клієнтів.

Ми використовуємо у своїй роботі комплектуючі та матеріали найвищої якості від відомих компаній-виробників:


 • Металопластикові профілі від компанії Rehau (Німеччина), SWS (Україна);
 • Алюмінієві профілі від компаній: Reynaers (Бельгія), Alumil (Греція), Ponzio (Італія), TS Aluminium (Німеччина), Alutech (Білорусь), Altest (Болгарія), ЦКФ (Україна), Albert Genau (Туреччина), PanoramGlass (Україна);
 • Фурнітура від компаній: Maco (Австрія), GU (Німеччина), Fapim (Італія), Dr.Hahn (Німеччина), Сasma (Італія), FS (Китай);
 • Скло від європейських виробників: Guardian, AGC (раніше Glaverbel), Saint-Gobain, Pilkiungton;
 • Полікарбонат від виробників Togol (Україна), Polygal (Ізраїль).

Ми дбаємо про своїх клієнтів і гарантуємо їм якість продукції та якість робіт, що виконуватимуться, своєчасне виконання замовлення та гарантійне обслуговування протягом 5 років майже на всі групи товарів.

Ми пропонуємо свій багаторічний досвід роботи у вирішенні архітектурних проектів будь-якої складності, а висококваліфіковані фахівці компанії допоможуть обрати саме Вашу продукцію відмінної якості та за гідними цінами.

На сьогоднішній день компанія «Укрфасадбуд» пропонує різноманітні огороджувальні конструкції зі скла, алюмінію та металопластику, що представлені на Українському ринку. А саме: вікна, двері, балкони, тераси, веранди, перегородки, фасади, козирки, дахи, навіси, зимові сади, зенітні ліхтарі, а також захисні ролетні системи та гаражні ворота.

У розділі "Вікна" Ви зможете обрати варіант вікна з металопластикового або алюмінієвого профілю.

Металопластикові вікна досить відомий на ринку продукт. Ми пропонуємо всі існуючі види вікон трьох, п'яти та шести камерних, а також новинку – вікна армовані в масі з фіброволоконного матеріалу..

Обираючи алюмінієві вікна, Ви насамперед маєте врахувати їхнє функціональне призначення. Для чого це потрібно?

Види алюмінієвих конструкцій

Усі алюмінієві конструкції поділяються на «теплі» та «холодні». Що це означає?

«Теплі» конструкції – це конструкції, виготовлені з профілю, який має термовставку. Вона не дає профілю промерзати, тобто виконує функцію термобар'єру між вулицею та приміщенням. Вироби, виконані з «теплого» профілю, використовують як огороджувальні конструкції для опалювальних приміщень.

«Холодні» конструкції – конструкції, виконані лише з одного алюмінієвого екструдованого профілю. Їх функціональне призначення – це скління приміщень балконів, терас, влаштування вхідних тамбурів, перегородок. Ці вироби призначені для встановлення в неопалюваних або внутрішніх приміщеннях. Відповідно і вартість у цих двох типів виробів різна.

У розділі "Двері" представлені металопластикові та алюмінієві двері, а також двері зі скла та автоматичні розсувні двері. За типом відкривання двері можуть бути вхідні розпашні, розсувні, підйомно-розсувні, похило-зсувні, гармошка, маятникові. Також, як і вікна, двері можуть бути «теплі» і «холодні», відповідно для опалювальних і неопалюваних або внутрішніх приміщень. Більш детально з переліком дверей, що випускаються, можна ознайомитися в розділі "Двері".

Розділ "Балкони, тераси, альтанки, веранди". Даний розділ представлений у широкому діапазоні від виробів з алюмінієвого та металопластикового (наприклад, металопластикові балкони) профілю стандартного відкривання до безрамного скління з варіантами відкривання розсувним, складним, підвісним. Вибір за клієнтом.

Розділ "Перегородки" буде цікавим для Замовників, яким потрібно розділити внутрішній простір приміщень офісів, магазинів, торгово-розважальних центрів тощо. Ми представляємо три варіанти цього напрямку:

 1. цільноскляні перегородки. Перегородки виготовляють із безпечного гартованого скла завтовшки 10 або 12мм і затискного профілю, який фіксує скло вздовж стелі та підлоги. Перегородки максимально пропускають світло, тому що не мають вертикальних профілів. Для проходу людей використовуються маятникові двері (див. розділ Двері, двері скляні, маятникові).
 2. офісні перегородки алюмінієві. Чим цікаві дані вироби. Система офісних алюмінієвих перегородок розроблена таким чином, що в міжскляний простір можна встановити жалюзі, а назовні буде винесено лише механізм для керування. Також у алюмінієві профілі системи можна вбудовувати блоки вимикачів та розеток. Ця система вирішує питання прокладання проводів, без додаткових витрат. А жалюзі не вимагають миття, тому що пил на них не осідає.
 3. перегородки безрамне скління. Дані конструкції можуть одночасно бути скляною перегородкою і у разі необхідності легко зрушитись вбік до повного відкривання отвору. У результаті Замовник отримує зсувну скляну стіну. Дані конструкції також як і цільноскляні не мають вертикальних профілів.

"Зимові сади" - розділ для тих, хто хоче прибудувати до вже існуючої або будівлі, що будується, додаткове приміщення. Використовувати цю площу можна як житлову кімнату або як веранду будинку. Конструкції зимових садів можуть бути як теплі, і холодні. Призначення таких приміщень абсолютно різний вибір за Клієнтом. Прибудова приміщення зимового саду надасть індивідуальності та неповторності кожній будівлі.

Розділ "Дахи, козирки, навіси" представлений:

 • новим напрямом – скляні зсувні дахи, для тих, хто бажає впустити в будинок більше світла та повітря. Ідеальне рішення для скління даху басейну, зимового саду, тераси ресторану, приватного будинку.
 • і вже досить відомим напрямом – дахи, козирки, навіси із полікарбонату. Спектр застосування та зовнішній вигляд цих конструкцій досить різноманітний. Це можуть бути навіси для автомобілів, дахи для басейнів, козирки над вхідними дверима або балконом і т.д.

Розділ "Зенітні ліхтарі" – функціональні вироби для забезпечення приміщень додатковим джерелом денного світла та вентиляцією та встановлюються на дахах будівель. Зенітні ліхтарі бувають двох типів:

 1. зенітні ліхтарі промислового призначення складаються з алюмінієвого каркасу, полікарбонату та основи з оцинкованої сталі. Можуть бути глухі для освітлення або з клапанами, що відкриваються для вентиляції або димовидалення. Управління клапанами може здійснюватися в ручному режимі, від пульта дистанційного керування або від датчиків керування, пов'язаних із системами пожежогасіння або погодними станціями.
 2. зенітні ліхтарі для житлових та громадських будівель – конструкції з алюмінієвих профілів та скла. Дані вироби переважно використовують як додаткові джерела світла у приміщеннях. За бажанням Замовника вироби також комплектуються клапанами повітрообміну з різним керуванням.

У розділі "Фасади" наша компанія пропонує два великі напрямки:

 • в склінні фасадів - скляні фасади. Напрямок представлений стійково-ригельними системами. Алюмінієвий каркас з елементами відкривання та заповненням склом або склопакетами стандартним чи структурним. Застосування різних колірних рішень алюмінієвих профілів та стекол, форма та дизайн скляного фасаду зроблять зовнішній вигляд будівлі унікальним.
 • в області оздоблення фасадів – вентильовані фасади. Оздоблення вентильованими облицювальними панелями фасаду будівлі це не тільки оригінальний дизайн за рахунок різних видів панелей, але й функціональні рішення, такі як утеплення та захист від атмосферних опадів будівлі. Конструкція складається з облицювання, утеплювача та каркасу, що кріпиться до стіни будівлі. Між каркасною конструкцією з утеплювачем та панелями існує зазор для вентиляції. Звідси і назва – вентильовані фасади.

Розділ "Роллети та гаражні ворота" - тут можна підібрати:

 1. ролети для вікон та дверей. Вони призначені для захисту прорізів приміщень від проникнення зловмисників, а також захищають приміщення від зайвого сонячного світла та шуму;
 2. ролетні ґрати є надійним захистом приміщення магазину і дають можливість покупцям бачити вітрину навіть при опущеній ролеті через соту ролетних ґрат;
 3. гаражні ворота використовуються для встановлення на отвори в'їздів у гараж, магазин чи склад. Полотно гаражних воріт переміщається напрямними, вздовж отвору йдучи під стелю, відкриваючи в'їзд у гараж. У полотно воріт можна встановити хвіртку і використовувати її як додаткові вхідні двері до будинку та експлуатувати не піднімаючи полотно гаражних воріт. Гаражні ворота та ролети можна відкривати як у ручному, так і в автоматичному режимі.

Як замовити алюмінієві та металопластикові конструкції від Укрфасадбуд

Запрошуємо вас на приємну екскурсію на нашому сайті. Телефонуйте нашим компетентним менеджерам – вони допоможуть заощадити час та запропонують найкраще рішення саме для Вас. Консультація, замір та доставка надаються безкоштовно!

Ми цінуємо заслужену репутацію та поважаємо думку кожного клієнта. Нас рекомендують задоволені клієнти друзям та близьким. Наша компанія обрала саме цю концепцію свого розвитку та роботи з клієнтами.

З компанією УКРФАСАДБУД до досконалості та успіху!

Детальніше...

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017