Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Копія MACO (Австрия)


MACO (Австрия)

Группа компаний МАСО (Австрия) занимается производством фурнитуры на трех предприятиях в Австрии и продает ее в более чем 40 странах мира. Собственные филиалы находятся в 15 странах. В цепи от разработки и производства продукта до его реализации задействованы более 2000 сотрудников.

МАСО - независимое и самостоятельное семейное предприятие. Менеджмент, во главе с семьёй основателей Майер, управляют компанией в интересах всех заинтересованных сторон. МАСО занимает одну из лидирующих позиций на рынке в своей сфере, продвигая в экономический потенциал и ценности стабильного, богатого традициями семейного предприятия.

Головне предприятие МАСО находится в Зальцбурге. Там сосредоточено управление сбытом, инструментальное производство, продукт-менеджмент, управление финансами,  персоналом и контроль качества. Наличие собственного инструментального машиностроения  обеспечивает 98% долю собственного производства. На заводе в Зальцбурге производятся и конструируются сборочные автоматы. Мастерские оборудованы современнейшими металлообрабатывающими станками, автоматизированными токарными  и фрезерными станками для обучения.

Производство сосредоточено исключительно в Австрии, соблюдая и обеспечивая высочайшие стандарты качества. МАСО заинтересовано в предпринимательском успехе клиентов, что достигается с помощью выраженного творческого подхода, высокого чувства ответственности и передовых фурнитурных решений.

Применяя фурнитуру МАСО наша компания «Укрфасадбуд» устанавливает качественные и надежные металлопластиковые окна и металлопластиковые балконные двери.

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017