Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Копія Новый экспонат в шоу-руме Компании


Прогресс неумолимо движется вперёд во всех видах хозяйственной деятельности человека, в том числе и в нашей отрасли. Компания УКРФАСАДБУД следит за инновациями на рынке СПК и самые интересные и полезные новинки включает в свой ассортимент.

Появившаяся не так давно на рынке система дверных противомоскитных сеток плиссе уже присутствует в ассортименте Компании, зарекомендовав себя самым лучшим образом. Возможность окрашивания профилей противомоскитной сетки в любой цвет лишь добавляет привлекательности этим системам. Однако при продаже этих систем, менеджерам нашей Компании приходилось буквально «на пальцах» (фото, видео) объяснять заказчикам преимущества и выгоды дверных сеток плиссе.

Учитывая главную ценность нашей Компании – клиентоориентированность, мы постоянно пополняем шоу-рум новыми экспонатами, чтобы заказчики могли в полной мере оценить преимущества нашей продукции и принять решение.

 С радостью информируем своих заказчиков, партнёров и друзей, что теперь в шоу-руме есть ПОЛНОРАЗМЕРНЫЙ действующий образец дверной сетки плиссе, установленный на полноразмерный действующий эксплуатируемый (!) образец раздвижной теплой подъёмно-сдвижной алюминиевой системы (HS портал).

Дверная сетка плиссе изготавливается из профилей серии ЭЛИТ, в собранном положении практически незаметна на раздвижной системе, позволяет закрывать проёмы до 4 метров в ширину и до 2,7 метров в высоту. Возможны варианты со стандартным и низким порогом, а также со стандартной и узкой ручкой.

Приглашаем посетить наш шоу-рум по адресу: проспект Степана Бандеры, 24В.

СЛЕДИТЕ ЗА НОВОСТЯМИ!

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017