Ми пропонуємо типові моделі, що найчастіше зустрічаються, які допоможуть прийняти рішення при виборі форми конструкції Вашого зимового саду.
Зимовий сад у Києві та передмісті – це показник високого рівня життя, прикраса будинку та гордість господаря.
Сучасні зимові сади, з погляду технічного виконання - це складні інженерні будівлі, які часом не просто реалізувати. Використовуючи багаторічний досвід та підтримку розробників, компанія УКРФАСАДБУД втілює у життя будь-які архітектурні форми, створюючи індивідуальні конструкції для наших Замовників.
Щоб ваш сад був улюбленим місцем для проведення всієї родини, щоб квітуча зелень приносила Вам радість і приємні емоції, а ціна проекту не стала основним вирішальним фактором у виборі виконавця, звертаємо Вашу увагу на важливі нюанси, які необхідно враховувати при розробці проекту конструкції.
Візуально, зимовий сад - це світлопрозора архітектурна споруда, що має похилий дах і виступає за розміри основної будови. Він може бути розміщений на покрівлі будинку, балконі або терасі, а також може бути окремою спорудою або примикати до основної будівлі.
Прибудова до основної будівлі
|
Сад розміщений на покрівлі будівлі
|
В даний час найкращими матеріалами для спорудження конструкцій є скло та алюміній. У такому виконанні можна побачити зимові сади у Києві та котеджних селищах різних регіонів.
Основою будови є каркас з алюмінієвих профілів, що складається з крокв – вертикальних елементів (або інша назва стійки), та ригелів – горизонтальних елементів. Переріз алюмінієвих профілів підбирають виходячи з розрахунку на снігові та вітрові навантаження, розмірів самої конструкції та кута похилого даху. Потім така конструкція склиться, гідроізолюється і виконуються примикання до будівлі. Як елементи, що відкриваються, у вертикальних частинах конструкції можна встановити вікна або двері. Вони може бути звичайними орними, розсувними, складними, тобто. за бажанням Замовника. У похилих частинах конструкції часто встановлюють покрівлі вікна зовнішнього відкривання, так звані лючки димовидалення. Для гарантії безпеки людей у всіх похилих елементах конструкції встановлюється скло триплекс.
Зимові сади у Києві господарі найчастіше розміщують на балконах та терасах житлових багатоповерхових будинків, на верандах приватних індивідуальних домоволодінь. Такі будівлі облаштовуються з використанням живих квітучих рослин для зони відпочинку, використовуються як спортзали, розміщують басейни або просто влаштовують приміщення певного призначення.
Найчастіше бажання мати свій зимовий сад у Києві та передмісті з'являється у власника будинку вже після його спорудження. Тут необхідно враховувати, що це споруди, які вимагають підведення освітлення, опалення, а також пристрої повноцінного фундаменту (у разі розташування споруди безпосередньо на землі).
При проектуванні розташування зимового саду в Києві слід враховувати положення щодо сторін світла. Найкращим і вдалим місцем для розміщення є східна або західна сторона будинку з мінімальним рівнем інтенсивності сонячного випромінювання. Цей принцип відноситься до організації зимового саду в Києві та в усіх регіонах України, для інших територій слід враховувати місцеві особливості освітлення, клімату та погодних умов. Якщо сад вже розташовується в південній частині будинку, - потрібно передбачити заходи по затіненню, щоб уникнути перегріву приміщення.
Затінення буває внутрішнім чи зовнішнім. Внутрішнім затіненням можуть бути звичайні штори або жалюзі. Для зовнішнього затінення найбільше підходять маркізи. При внутрішньому затіненні можна зменшити вплив сонячного випромінювання лише на 30%, тоді як при зовнішньому затіненні, можливо, зменшити вплив сонячних променів до 70%. Заходи затінювання не виключають загальноприйняті заходи по повітрообміну!
Крім того, необхідно приділити особливу увагу гідроізоляції приміщення, яку необхідно перевірити після закінчення будівництва. Для цього можна використовувати водяний шланг, що імітує сильний дощ, поливаючи дах саду. Також неодмінним елементом, під час будівництва конструкції, є система відведення води зі скатної поверхні даху, тобто. організація водостічної системи Часто застосовуються ринви з підігрівом.
Правильна організація повітрообміну – важливий аспект створення затишного та комфортного мікроклімату у зимових садах. Київ та інші міста використовують при цьому найпростіший спосіб повітрообміну – природну вентиляцію.
Звичайні вікна можуть бути для припливу повітря. За бажанням можна встановити розсувні двері або двері, що складаються (гармошка). Вони виконуватимуть два завдання: для виходу з цього приміщення та для забору повітря з вулиці. Ідеальне рішення для витяжки (відведення) повітря – дахові вікна, які найчастіше розташовуються у верхніх точках похилих частин, тобто. даху зимовий сад. Часто можливість доступу до таких вікон обмежена. Керування здійснюється за допомогою автоматичних двигунів від кнопки керування чи пульта.
Найбільш популярними є комплексні системи контролю мікрокліматом. Ці системи контролю включають датчики температури, вітру, вологості. В основному, такі системи використовуються для приміщень з підвищеною вологістю, в яких розміщені басейни. При зміні температури та вологості або зміні погоди система автоматично оцінює будь-які зміни мікроклімату в зимовому саду. За результатами цих оцінок автоматично закриваються або відкриваються вікна, засоби затемнення тощо.
Замовити зимові сади з розробкою проекту та зведенням ви можете замовити в нашій компанії, що має багаторічний досвід у спорудженні даних конструкцій. Наші висококваліфіковані фахівці здатні виготовити конструкції будь-якої складності, враховуючи всі Ваші побажання та архітектурні особливості основної будівлі.
Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна та алюмінієві двері.
Нас рекомендують
Всі відгуки
Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!