Сучасні ролетні ґрати забезпечують привабливий вигляд та гарний цілодобовий огляд вітрин із демонстрацією товару та виконують захисну функцію. Вироби сертифіковані, характеризуються високою стійкістю до злому (клас Р3, Р4), підходять охорони приміщень офісів, банків, торгових підприємств. Ролетні гратчасті конструкції встановлюють у широкі (до 7 м) і великі за площею отвори до 21 м2.
Для виготовлення ролетних решіток використовують алюмінієві екструдовані профілі декількох видів: граткові, одно- та двостінні підсилювальні.
Ролетними ґратами керують вручну або використовуючи автоматику. Ручне управління здійснюють кордовим або комірним приводами та пружинно-інерційним механізмом, автоматичне – за допомогою електроприводу. Конструкції з ручним управлінням встановлюють у прорізи невеликих розмірів і в кількості не більше 4-х ролетних решіток, що згортаються. У приміщеннях з численними отворами великих розмірів без автоматичного керування не обійтись. Механізмами управління є: стандартний вимикач у вигляді кнопки, дистанційний пульт радіокерування, кодові пристрої.
Додаткові автоматичні системи дозволяють програмувати:
Кордовий привід |
Воротковий привід |
Пружинно-інерційний механізм |
Електропривід |
|
|
|
|
Захисні короби бувають двох видів:
Залежно від типу короба ролетні грати встановлюють усередині чи зовні приміщення.
Вбудований (прихований) короб підходить для будинків, що будуються або реконструюються. Над отвором у перемичці виконують спеціальну нішу, куди поміщають конструктивний елемент решітки врівень з поверхнею стіни та оштукатурюють його зовнішню частину. Коробний елемент захищений від впливу вологи і має відмінний теплозахист. Для зручного обслуговування він оснащений ревізійною кришкою, що знімається.
Варіанти монтажу ролетних грат при вбудованому коробі:
1. Монтаж з частковим перекриттям отвору Частково перекриваючи отвір. Нижня частина короба у разі розташована одному рівні з віконної рамою. Нішу роблять неглибокою. |
2. Монтаж над отвором Розміщуючи короб над отвором. Цей варіант дозволяє максимально використовувати світловий отвір. |
3. Монтаж в отворі Монтуючи короб в отворі. При цьому способі конструктивний захисний елемент перекриває частину вікна і може використовуватися для вже побудованих будівель. |
Ролетні решітки із зовнішнім типом короба встановлюють різними способами над отвором та в отвір. Його можна розташовувати на внутрішній стороні стіни, так і на зовнішній і встановлювати на будь-якому етапі проведення будівельних робіт, а також на існуючих об'єктах.
Варіанти монтажу ролетних грат при зовнішньому коробі
1. Монтаж на проріз коробом назовні. На проріз, маючи короб назовні. Елемент монтують на стіновій конструкції фасаду будівлі. Цей варіант дозволяє максимально використовувати світловий отвір. |
2. Монтаж у проріз коробом назовні. В отвір, встановлюючи зовні будівлі та частково перекриваючи вікно. |
3. Монтаж у ніші отвору коробом назовні. У підготовленій ніші отвору коробом назовні врівень із поверхнею стіни фасаду. |
4. Монтаж у ніші отвору коробом усередину. У ніші отвору коробом усередину. Захисний елемент рухомої системи встановлюють у ніші отвору зовні стіни, що несе так, щоб вона зливалася з фасадом. |
Монтувати ролетну решітку із зовнішнім коробом можна також усередині приміщення. Ще один варіант встановлення на стіні всередині будівлі – безкоробний монтаж на консолях. Цей спосіб виключає потрапляння опадів на тіло та деталі валу.
Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна, двері, зимові сади.
Нас рекомендують
Всі відгуки
Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!