Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Зимові сади

Фільтр по виробнику:
ALT F50 зимові сади ALT F50 зимові сади Price segment 4 profile 4
Галузь застосування: Тепле скління зимових садів терас, балконів на об'єктах приватного житлового будівництва або об'єктах громадського призначення.

Виробник: Alutech (Білорусь)
Серія Т зимові сади Серія Т зимові сади Price segment 5 profile 3
Галузь застосування: Холодне скління терас, балконів на об'єктах приватного житлового будівництва чи об'єктах громадського призначення.

PF 152 WG зимові сади PF 152 WG зимові сади Price segment 5 profile 4
Галузь застосування: Тепле скління зимових садів терас, балконів на об'єктах приватного житлового будівництва або об'єктах громадського призначення.

Виробник: Ponzio (Італія)
Серія Veranda зимові сади Серія Veranda зимові сади Price segment 6 profile 4
Галузь застосування: Тепле скління зимових садів терас, балконів на об'єктах приватного житлового будівництва або об'єктах громадського призначення.


  Зимові сади найбільш популярні типи

  Ми пропонуємо типові моделі, що найчастіше зустрічаються, які допоможуть прийняти рішення при виборі форми конструкції Вашого зимового саду.

  Зимний сад односкатныйЗимний сад односкатный с изломомЗимний сад двухскатныйЗимний сад односкатный внутренний угол

  Зимний сад односкатный внешний уголЗимний сад односкатный эркерный Зимний сад уловой односкатный эркерныйЗимний сад односкатный двух эркерный

  Зимний сад двухскатный эркерныйЗимний сад альтанка многограннаяЗимний сад альтанка многогранная пристроеннаяЗимний сад альтанка шестигранная

  Зимний сад альтанка трехгранная пристроенная

  Зимовий сад у Києві та передмісті – це показник високого рівня життя, прикраса будинку та гордість господаря.

  Сучасні зимові сади, з погляду технічного виконання - це складні інженерні будівлі, які часом не просто реалізувати. Використовуючи багаторічний досвід та підтримку розробників, компанія УКРФАСАДБУД втілює у життя будь-які архітектурні форми, створюючи індивідуальні конструкції для наших Замовників.

  Щоб ваш сад був улюбленим місцем для проведення всієї родини, щоб квітуча зелень приносила Вам радість і приємні емоції, а ціна проекту не стала основним вирішальним фактором у виборі виконавця, звертаємо Вашу увагу на важливі нюанси, які необхідно враховувати при розробці проекту конструкції.

  Сучасний зимовий сад. Що це?

  Візуально, зимовий сад - це світлопрозора архітектурна споруда, що має похилий дах і виступає за розміри основної будови. Він може бути розміщений на покрівлі будинку, балконі або терасі, а також може бути окремою спорудою або примикати до основної будівлі.

  Зимний сад в Киеве

  Прибудова до основної будівлі

   

  Зимний сад (Киев)

  Сад розміщений на покрівлі будівлі

   

  В даний час найкращими матеріалами для спорудження конструкцій є скло та алюміній. У такому виконанні можна побачити зимові сади у Києві та котеджних селищах різних регіонів.

  Основою будови є каркас з алюмінієвих профілів, що складається з крокв – вертикальних елементів (або інша назва стійки), та ригелів – горизонтальних елементів. Переріз алюмінієвих профілів підбирають виходячи з розрахунку на снігові та вітрові навантаження, розмірів самої конструкції та кута похилого даху. Потім така конструкція склиться, гідроізолюється і виконуються примикання до будівлі. Як елементи, що відкриваються, у вертикальних частинах конструкції можна встановити вікна або двері. Вони може бути звичайними орними, розсувними, складними, тобто. за бажанням Замовника. У похилих частинах конструкції часто встановлюють покрівлі вікна зовнішнього відкривання, так звані лючки димовидалення. Для гарантії безпеки людей у всіх похилих елементах конструкції встановлюється скло триплекс.

  Конструкції можуть бути теплими чи холодними

   

  • Теплі. Каркас повинен бути виконаний з алюмінієвих профілів з поліамідними вставками або алюмінієві профілі повинні бути встановлені термомости. Скління повинне бути виконане з використанням склопакетів. Конструкцію часто облаштовують опаленням. У результаті власник отримує додаткове житлове приміщення будинку чи квартири із зимовим садом. Київ використовує для цього не тільки веранди заміського житла, а й балкони багатоповерхівок.
  • Холодні. Каркас холодної будови передбачає використання алюмінієвих профілів без термовставок і терморозривів і може склитися лише в одне скло. Така прибудова до будинку цілий рік, як житлове приміщення, використовуватися не може, але захистить засклене приміщення від опадів, вітру та пилу.

  Зимові сади у Києві господарі найчастіше розміщують на балконах та терасах житлових багатоповерхових будинків, на верандах приватних індивідуальних домоволодінь. Такі будівлі облаштовуються з використанням живих квітучих рослин для зони відпочинку, використовуються як спортзали, розміщують басейни або просто влаштовують приміщення певного призначення.

  Зимовий сад. Особливості проектування

  Найчастіше бажання мати свій зимовий сад у Києві та передмісті з'являється у власника будинку вже після його спорудження. Тут необхідно враховувати, що це споруди, які вимагають підведення освітлення, опалення, а також пристрої повноцінного фундаменту (у разі розташування споруди безпосередньо на землі).

  При проектуванні розташування зимового саду в Києві слід враховувати положення щодо сторін світла. Найкращим і вдалим місцем для розміщення є східна або західна сторона будинку з мінімальним рівнем інтенсивності сонячного випромінювання. Цей принцип відноситься до організації зимового саду в Києві та в усіх регіонах України, для інших територій слід враховувати місцеві особливості освітлення, клімату та погодних умов. Якщо сад вже розташовується в південній частині будинку, - потрібно передбачити заходи по затіненню, щоб уникнути перегріву приміщення.

  Затінення буває внутрішнім чи зовнішнім. Внутрішнім затіненням можуть бути звичайні штори або жалюзі. Для зовнішнього затінення найбільше підходять маркізи. При внутрішньому затіненні можна зменшити вплив сонячного випромінювання лише на 30%, тоді як при зовнішньому затіненні, можливо, зменшити вплив сонячних променів до 70%. Заходи затінювання не виключають загальноприйняті заходи по повітрообміну!

  Крім того, необхідно приділити особливу увагу гідроізоляції приміщення, яку необхідно перевірити після закінчення будівництва. Для цього можна використовувати водяний шланг, що імітує сильний дощ, поливаючи дах саду. Також неодмінним елементом, під час будівництва конструкції, є система відведення води зі скатної поверхні даху, тобто. організація водостічної системи Часто застосовуються ринви з підігрівом.

  Системи регулювання мікроклімату

  Правильна організація повітрообміну – важливий аспект створення затишного та комфортного мікроклімату у зимових садах. Київ та інші міста використовують при цьому найпростіший спосіб повітрообміну – природну вентиляцію.

  Звичайні вікна можуть бути для припливу повітря. За бажанням можна встановити розсувні двері або двері, що складаються (гармошка). Вони виконуватимуть два завдання: для виходу з цього приміщення та для забору повітря з вулиці. Ідеальне рішення для витяжки (відведення) повітря – дахові вікна, які найчастіше розташовуються у верхніх точках похилих частин, тобто. даху зимовий сад. Часто можливість доступу до таких вікон обмежена. Керування здійснюється за допомогою автоматичних двигунів від кнопки керування чи пульта. 

  Найбільш популярними є комплексні системи контролю мікрокліматом. Ці системи контролю включають датчики температури, вітру, вологості. В основному, такі системи використовуються для приміщень з підвищеною вологістю, в яких розміщені басейни. При зміні температури та вологості або зміні погоди система автоматично оцінює будь-які зміни мікроклімату в зимовому саду. За результатами цих оцінок автоматично закриваються або відкриваються вікна, засоби затемнення тощо.

  Зимовий сад замовити в компанії "Укрфасадбуд"

  Замовити зимові сади з розробкою проекту та зведенням ви можете замовити в нашій компанії, що має багаторічний досвід у спорудженні даних конструкцій. Наші висококваліфіковані фахівці здатні виготовити конструкції будь-якої складності, враховуючи всі Ваші побажання та архітектурні особливості основної будівлі.

  Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна та алюмінієві двері.

  Як ми з Вами працюємо

  Ви дзвоніть, пишіть
  або залишаєте
  заявку
  на сайті
  Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
  Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
  БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
  Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
  БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

  Замовте БЕЗКОШТОВНО

  Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

  Необхідний розрахунок?
  Замовте його нашим менеджерам

  Менеджер з продажу Екатерина
  Катерина,
  Менеджер з продажу
  Конструктор Богдан
  Богдан,
  Конструктор
  Конструктор Сергій
  Сергій,
  Конструктор

  або викличте
  замірника -
  безкоштовно

  Викликати замірника безкоштовно
  Викликати замірника

  Нас рекомендують

  Всі відгуки

  Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
  Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
  19.02.2018

  Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

  Сергій Притула, той самий ведучий
  18.02.2018
  Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
  Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
  06.02.2018
  Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
  Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
  08.11.2017