Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Зенітні ліхтарі для промислових будівель

Фільтр по виробнику:
Зенітні ліхтарі із функцією освітлення Зенітні ліхтарі із функцією освітлення Price segment 5
Галузь застосування: Заповнення покрівельних прорізів на об'єктах промислового призначення, що виконують функцію природного освітлення приміщень.

Зенітні ліхтарі з функцією вентиляції Зенітні ліхтарі з функцією вентиляції Price segment 5
Галузь застосування: Заповнення покрівельних прорізів на об'єктах промислового призначення, що забезпечують функцію вентиляції приміщень та освітлення.

Зенітні ліхтарі з функцією димовидалення Зенітні ліхтарі з функцією димовидалення Price segment 5
Галузь застосування: Заповнення покрівельних отворів на об'єктах промислового призначення, що забезпечують функцію димовидалення, вентиляції та освітлення приміщень.

Люки для виходу на дах Люки для виходу на дах Price segment 5
Галузь застосування: Використовуються на об'єктах промислового та громадського призначення для виходу на покрівлю.


  Ліхтарі зенітні форми, тип, призначення

  Зенітні ліхтарі, залежно від нахилу та виду покрівлі, можуть бути виготовлені у вигляді конструкцій:

  За формою купола:

   

  Зенитные фонари арочные

  Арочні

  Зенитные фонари двухскатные

  Двосхилі

  Зенитные фонари плоские

  Плоскі

  За типом конструкції:

   

  Зенитные фонари точечныеЗенітні ліхтарі точкові

  Мають невеликі обмежені розміри до 2-х метрів за шириною та довжиною. Можуть розміщуватись у будь-якому місці покрівлі та служать як точковий елемент підсвічування приміщення або як точковий елемент системи димовидалення чи вентиляції.

  Зенитные фонари ленточныеСтрічкові

  Конструкції, для великих покрівельних прорізів, до 8м за шириною та необмеженою довжиною. Розміщуються на плоскій або двосхилий покрівлі, вздовж ковзана або перпендикулярно йому. Основа ліхтаря (цоколь) при великих розмірах ліхтаря буде збірною із частин довжиною 2000 -3000 мм. Використовують як світлові лінії для приміщень заводських цехів, складів, торгових центрів. А з розміщеними в них димовидалення люками працюють як елементи системи пожежогасіння, а з люками вентиляції включаються в систему повітрообміну.

  За функціональним призначенням:

   

  1. З функцією висвітлення. Ліхтарі зенітні без відкривань (глухі) застосовуються як верхнє світло для великих виробничих приміщень.
  2. З функцією вентиляції. Зенітні ліхтарі з вбудованими люками вентиляції виконують функцію природної припливної та витяжної вентиляції, забезпечуючи приміщення свіжим повітрям, і відводять тепле повітря, що збирається у верхніх точках приміщення.
  3. З функцією димовидалення. Ліхтарі зенітні із вбудованими люками димовидалення забезпечують відведення диму та продуктів горіння з приміщення у разі пожежі, забезпечуючи можливість евакуації людей із зони задимлення. Також їх включають у систему повітрообміну і вони працюють як елементи природної припливно-витяжної вентиляції.
  4. Люки для виходу на дах. Ці конструкції люків потрібні для безпечного виходу через них на покрівлю будівлі для її обслуговування або ремонту.

  Люки зенітних ліхтарів

  Системи керування люками:

   

  Для керування люками зенітних ліхтарів використовують спеціальні системи керування. Вони можуть бути трьох типів:

  • Система керування вентиляцією;
  • Система керування димовидаленням;
  • Змішана система (димовидалення та вентиляція).

  Елементи систем керування люками:

  • Виявлення, до них відносяться спеціальні датчики диму, температури, спиртові колби, кнопки аварійного пуску, а також датчики дощу, швидкості та напрямки вітру, кнопки керування вентиляцією;
  • Управління, вони складаються з пультів керування димовидаленням, пультів пожежної сигналізації та пожежогасіння, щитів ручного керування, пультів керування вентиляцією;
  • Виконання, це пристрої відкриття/закриття, електродвигуни, пневмоприводу, заслінки, електрореле і т. д.

  Від елементів Виявлення сигнали подаються на елементи керування, обробляються, аналізуються та подаються команди на елементи виконання. Завдяки цьому можлива синхронізація системи димовидалення, пожежогасіння та сигналізації.

  Система управління має три варіанти запуску:

  1. автоматичний;
  2. дистанційний;
  3. ручний.

  За формою відкривання люка:

   

  Зенитные фонари одностворчатые люки

  - Одностулкові люки 

  Зенитные фонари двухстворчатые люки

  - Двостулкові люки

  Типові розміри люків у зенітних ліхтарях

  Тип люка

  Розміри люка, АхВ, мм

  Ефективна площа люка в ліхтарі, м2

  Маса люка, кг

  одностулковий

  1000x1000

  0,75

  10,5

  1000x1200

  0,84

  11,76

  1000x1400

  0,98

  13,72

  1000x1600

  1,12

  15,68

  1000x1800

  1,26

  17,64

  1000x2000

  1,4

  19,6

  1200x1200

  1,08

  15,12

  1200x1600

  1,34

  18,76

  1200x1800

  1,51

  21,14

  1200x2000

  1,68

  23,52

  1300x1500

  1,37

  19,18

  1300x1800

  1,64

  22,96

  1300x2000

  1,82

  25,48

  двостулковий

  2000x1500

  2,1

  29,4

  2000x1800

  2,52

  35,28

  2000x2000

  2,8

  39,2

  2400x1500

  2,52

  35,28

  2400x1800

  3,02

  42,28

  2400x2000

  3,36

  47,04

  2600x1500

  2,73

  38,22

  2600x1800

  3,28

  45,92

  2600x2000

  3,36

  47,04

  Основні елементи ліхтаря зенітного для промислових будівель

  Зенитные фонари (Киев)

  1. Цоколь. Стандартна висота цоколя – 400 мм. Виготовляється два типи цоколя - похилий та прямий. виготовляється із сталевого оцинкованого листа завтовшки 1,5 мм або з нержавіючої сталі. Цоколь при встановленні закладають утеплювачем.
  2. Каркас. Складається із двох типів алюмінієвих притискних профілів, між якими укладається заповнення ліхтаря з листів полікарбонату. Функцію ізоляційного матеріалу виконує термострічка, покладена на стик листів. Притискання полікарбонату здійснюється за допомогою болта з нержавіючої сталі.

  Між цоколем та каркасом по периметру проклеюється ущільнювач у два ряди. У зв'язку з цим повністю виключається перебіг, попадання пилу, а також значно знижуються втрати тепла.

  1. Люк – елемент, що відкривається. Зварна конструкція, виготовляється з алюмінієвих профілів, що робить її легкою та міцною. У конструкції стулки передбачений ущільнювач за контуром.
  2. Механізм відкриття люка.
  • Ручний. Виконує функцію виходу покрівлю.
  • Електричний. Виконує функцію вентиляції та димовидалення.
  • Пневматичний. Виконує функцію вентиляції та димовидалення.
  1. Наповнення. Для заповнення використовується стільниковий полікарбонат завтовшки 10, 16, 20, 25, 40 мм.

  Описание: Зенитные фонари: поликарбонатПолікарбонат — є полімерною плитою з ребрами жорсткості. має досить високі показники за вітровим та сніговим навантаженням. Морозостійкий і є низькогорючим матеріалом, який не займається, а плавиться не виділяючи їдких речовин. Полікарбонат має невелику вагу від 0,8 до 3 кг за 1м2. Він міцніший за скло, не б'ється і не дає тріщин, і є безпечним матеріалом.

  Коефіцієнт пропускання світла 83-90% залежно від товщини полікарбонату. Сонячне світло, що проходить через полікарбонат, переломлюється за рахунок ребер жорсткості, краще розсіюється, освітлюючи більше поверхні приміщення. Структура сот полікарбонату залежить від виробника і може бути 1-2-3-4-5 камерним з прямокутними стільниками, Х-подібними, Ж-подібними, а також їх комбінації. Торці полікарбонату при установці обов'язково заклеюються спеціальною перфорованою стрічкою, яка захищає стільники від проникнення комах і пилу. У той же час через мікроперфорацію здатне проходити повітря та волога. При зниженні температури повітря в стільниках може утворюватися конденсат. При нагріванні сонячним промінням конденсат випарується. Вологе нагріте повітря розширюється, створюючи надлишковий тиск, унаслідок чого виходить назовні через мікроперфорацію.

  1. Додаткова опція:
  • Захисна решітка. Забезпечує захист від проникнення в приміщення через люк або потрапляння через нього у приміщення різних предметів. Запобігають нещасним випадкам на плоских дахах. Виготовляється із оцинкованих металевих стрижнів.

  Зенітні ліхтарі - реконструкція

  У минулому під час будівництва будівель скління старих світлоаераційних ліхтарів виконувалося, як правило, в одне скло. Це скло було або армованим, або звичайним із захисною сіткою. На сьогоднішній день, через тривалий термін експлуатації, ліхтарі стають непридатними, а енергоресурси неухильно дорожчають. Постає питання про заміну конструкцій ліхтарів на більш герметичні, та функціонально пристосовані до вимог щодо повітрообміну приміщень та пожежних норм.

  При заміні старих зенітних ліхтарів на нові важливо, щоб вага їх не додала навантаження на конструкцію покрівлі. Часто старі перекриття покрівлі, а також колони, ферми та фундаменти на промислових об'єктах не розраховані на додаткові навантаження. Ще більше розвантажити покрівлю можна, замінивши старі обрамлення із сталевих конструкцій на алюмінієві, легші.

  Якщо є можливість використовувати підйомний кран, у такому разі можна повністю демонтувати верхні плити перекриття світлоаераційного ліхтаря та встановити на це місце арковий або пірамідальний ліхтар. Особливо ефективний цей метод при реконструкції старих занедбаних або будівель, що довго не експлуатувалися.

  Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна та алюмінієві двері, зимові сади.
   

  Як ми з Вами працюємо

  Ви дзвоніть, пишіть
  або залишаєте
  заявку
  на сайті
  Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
  Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
  БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
  Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
  БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

  Замовте БЕЗКОШТОВНО

  Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

  Необхідний розрахунок?
  Замовте його нашим менеджерам

  Менеджер з продажу Екатерина
  Катерина,
  Менеджер з продажу
  Конструктор Богдан
  Богдан,
  Конструктор
  Конструктор Сергій
  Сергій,
  Конструктор

  або викличте
  замірника -
  безкоштовно

  Викликати замірника безкоштовно
  Викликати замірника

  Нас рекомендують

  Всі відгуки

  Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
  Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
  19.02.2018

  Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

  Сергій Притула, той самий ведучий
  18.02.2018
  Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
  Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
  06.02.2018
  Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
  Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
  08.11.2017