Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Ультрасучасні зенітні ліхтарі забезпечують приміщення оптимальним рівнем денного верхнього освітлення та стали невід'ємним архітектурним елементом у будинках різного призначення. Світлопрозорі вироби різного конструктивного типу встановлюють на дахах торгово-розважальних та спортивно-оздоровчих комплексів, виробничих споруд, на об'єктах транспортної інфраструктури, на складських приміщеннях чи терміналах, басейнах, у приватних будинках із мансардними поверхами.

ФУНКЦІЇ ЗЕНІТНИХ Ліхтарів

Освітлення

 

Світлопрозорі конструкції зенітних ліхтарів – це не просто декоративний елемент будівлі, це оптимальний варіант освітлення приміщень. Вони розсіюють денне світло рівномірніше та інтенсивніше, ніж звичайні металопластикові або алюмінієві вікна. Вбудовуючи їх у покрівлю будівлі, отримуємо природне освітлення приміщення в п'ять разів вище, ніж при встановленні фасадних вікон. Наявність світлопрозорих зенітних ліхтарів дозволяє в багатьох випадках повністю відмовитися вдень від додаткового штучного освітлення. У результаті – комфортний рівень освітленості для людських очей в інтер'єрі приміщень та реальна економія електроенергії. Застосування світлопропускних конструкцій суттєво скорочує витрати енергоресурсів.

Вентиляція

 

Сучасні моделі зенітних ліхтарів мають функцію вентиляції. У конструкції передбачені вбудовані елементи – люки. Вони відкриваються та забезпечують якісну природну вентиляцію: приплив свіжого та витяжку відпрацьованого повітря з приміщення. Оскільки пристрої зазвичай розташовані високо на даху і обмежений доступ до них, то відкривати люк можна за допомогою електроприводу. Управління електроприводом здійснюється з пульта чи системою вентиляції в автоматичному режимі. Також зверніть увагу на двері автоматичні.

Димовидалення

 

Покрівельні конструкції зенітних ліхтарів оснащені люками для димовидалення на пневмо або електроприводах, які використовують як елемент боротьби при виникненні пожежі. Датчики моментально реагують на появу в приміщенні диму або підвищення температури і автоматично подають сигнал на відкриття люків. Це допомагає запобігти скупченню диму та загазованості у приміщеннях, зберегти достатню видимість та збільшити час на евакуацію людей. Систему димовидалення підключають до загальної системи пожежної сигналізації та пожежогасіння об'єкта. п отримують додатковий ефективний захід пожежобезпеки.

Використання моделей з функціоналом вентиляції та видалення диму доцільно на підприємствах з обладнанням, що працює у високотемпературному режимі. Особливо ефективні вони у виробництвах хімічної промисловості, де кількість різних випарів у цехах може перевищувати допустимі норми.

Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві двері, зимові сади.
 

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017

Наші роботи