Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Найчастіше ми не надаємо особливого значення вікнам. Але вікна – це один із найважливіших архітектурних елементів. Крізь вікна ми дивимося на світ довкола себе, Вікна – це джерело свіжого повітря і головне джерело природного освітлення приміщення. Вікна виконують вирішальну функцію шумо- та теплоізоляції. Крім того вікна захищають приміщення від проникнення вологи, пилу та вітру. Від вікон безпосередньо залежить затишок та мікроклімат у приміщенні. Вікна - це важливий елемент фасаду, від них безпосередньо залежить зовнішній вигляд будівлі. До будь-якого архітектурного стилю можна підібрати відповідну форму вікна та його тип. Також з їх допомогою створюється індивідуальний стиль усієї будівлі. Наша компанія пропонує як металопластикові, так і алюмінієві вікна.

Варіанти відкривання вікон та їх форми

Варианты открывания окон и их формы

На сьогоднішній день найбільш популярними є вікна з металопластикових профілів. Вони надійні та мають прийнятну вартість. Вікна з алюмінієвих профілів це дорожчий сегмент віконного ринку, але більшими можливостями за розмірами та типами відкривання.

Область застосування металопластикових та алюмінієвих вікон

Вироби з «Холодного» алюмінію найчастіше встановлюють у приміщеннях, де немає опалення, та перебування людей має тимчасовий характер. Це можуть бути приміщення балконів, терас, веранд, тамбурів, сходових маршів тощо. Ці конструкції переважно служать для захисту приміщень від вітру та опадів. При встановленні таких конструкцій температура в приміщенні буде вищою за вуличну в середньому на 5-7 градусів. Склити дані вироби буде доречно склом або однокамерним склопакетом.

Вироби з «Теплого» алюмінію та металопластику відповідно встановлюються у приміщеннях з опаленням. Засклювати дані вироби слід двокамерним склопакетом і бажано із застосуванням енергозберігаючого або мультифункціонального скла. Такі конструкції забезпечує повну теплову та шумову ізоляцію приміщення. Чим ширша монтажна глибина віконної конструкції, тим вищі показники тепло- і шумоізоляції.

Розібратися з великою кількістю пропонованих алюмінієвих та металопластикових систем допоможуть фахівці нашої компанії «Укрфасадбуд». Уважно вислухають і дадуть повну та вичерпну консультацію. Також зверніть увагу на безрамне скління балконів та інші послуги, які ми надаємо, наприклад, цільноскляні перегородки.

Вікна характеристики:

Захист від пилу та опадів

Захист від пилу та опадів

Безпека приміщення

Безпека приміщення

Збереження тепла

Збереження тепла

Простота догляду та зручність експлуатації

Простота догляду та зручність експлуатації

Захист від вуличного шуму

Захист від вуличного шуму

Висока зносостійкість

Висока зносостійкість

Зверніть увагу на нашу продукцію: алюмінієві двері, сади зимові.

Корисно знати

Металопластиковий профільАлюмінієвий профіль може бути:

«Теплим» вважається алюмінієвий профіль, у якого зовнішня і внутрішня його частини з'єднані термоізолюючою поліамідною вставкою (термомостом), яка і запобігає його промерзанню. Додаткові гумові ущільнювачі, збільшений по ширині термоміст із спіненими вставками – опції, що підвищують коефіцієнт термоізоляції та роблять алюмінієвий профіль теплішим.

«Холодним» Вважається профіль без термомосту.

Металопластиковий профіль – це багатокамерний профіль, який не промерзає, відповідно за умовчанням є теплим.

 

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017

Наші роботи