Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Ми всі знаємо чудові відчуття, коли сидиш з чашкою кави на відкритій терасі або веранді свого будинку або може бути ресторану або кафе і милуєшся навколишнім пейзажем або рано-сонячного ранку виходиш з кімнати своєї квартири на відкритий балкон і вдихаєш ковток свіжого ранкового повітря. Але комфортно почуватися в цих приміщеннях ми можемо лише в теплі безвітряні сонячні дні. Період повноцінного використання відкритих терас і веранд у нашій кліматичній зоні становить лише п'ять місяців на рік. Решту часу ці приміщення не експлуатуються. Доводиться тільки стежити за чистотою і прибирати бруд і пил.

Рішення для захисту терас і веранд – це скління

Однозначне рішення - це скління, з можливістю в теплі сонячні дні мати всі плюси відкритого простору цих приміщень, а в холодну пору року або в негоду повністю закрити простір, отримавши при цьому повноцінну функціональну площу, що експлуатується.

Сучасні системи для скління терас і веранд дозволяють:

- застосовувати різні варіанти відкривання: розсувні, складні, розстібні, підвісні, гільйотинні;

- виготовити конструкції, що зможуть повторити будь-яку архітектурну форму;

- встановлювати конструкції за висотою понад 3м цільним склом без перемичок. По горизонталі конструкції можуть бути більше 6м і при цьому отвір буде без вертикальних перемичок, створюючи ілюзію відкритого нескленого простору;

- встановлювати на елементи, що відкриваються, москітні сітки.

Скління веранди, тераси – переваги:

Захист від пилу та опадів

Захист від пилу та опадів

Заскливши терасу або веранду ви захистите ці приміщення від попадання бруду, пилу, дощу, і відповідно з'явиться час для відпочинку, оскільки часте прибирання більше не потрібно.

Збереження тепла

Збереження тепла

Засклена тераса або веранда - це додаткова зона, яка допомагає зберегти тепло вашого житлового приміщення, а у разі скління цих приміщень теплими конструкціями ця площа може експлуатуватися цілий рік.

Захист від вуличного шуму

Захист від вуличного шуму

Скляна тераса або альтанка значно знизить рівень шуму в приміщенні та створить комфортні умови для перебування людей.

Додаткова функціональна площа

Додаткова функціональна площа

Скління тераси чи веранди дозволить створити додаткове приміщення для зручного відпочинку чи роботи.

Місце для комфортного відпочинку

Місце для комфортного відпочинку

Панорамне скління тераси або веранди дозволить створити умови для людини, де вона зможе в теплі відпочити, розслабитися та насолодитися спогляданням природи та місцевості.

Типи алюмінієвих систем для скління терас і веранд:

- Розсувні безрамні системи Sliding та Sliding Max

Системи з паралельно-розсувними стулками, що рухаються вздовж напрямної рами в одну або різні боки. Принцип шафи купе. В єдиному відмінність, що перша стулка при відкриванні, за допомогою нижнього зачепа, тягне за собою решту стулок. У відкритому положенні всі стулки конструкції заїжджають одна за одною.

Системи виконані як нижньоопорні. Скло або склопакет стулки утримує горизонтальний профіль, до нього кріпляться рухливі ролики. Вага стулок припадає на підлогу. Стик між стулками забезпечують тонкі алюмінієві профілі зі щітковим ущільненням або силіконовим ущільнювачем. У разі використання у стулках моно скла на стик між стулками можна нічого не ставити. Такий варіант конструкції використовують для поділу внутрішніх приміщень. Системи можуть бути 3-х або 5-ти рейкові.

- Складні безрамні системи Tiara Max та Tiara Twin

Принцип відкривання - створки, що складаються в одну або різні сторони, у вигляді книжки біля стіни. При повному відкритті отвір залишається чистим без вертикальних елементів.

Системи нижньоопорні. Стулки пересуваються за допомогою роликів розташованих на нижній та верхній напрямній. Вага стулок посідає нижню направляючу.

- Підвісні безрамні системи Centrum, Atrium, Momentym

Важливою і основною перевагою систем цієї групи є відсутність нижньої рами (порога). Усі системи верхньопідвісні. Стулки пересувається за допомогою роликів по верхньому напрямному профілі, і складаються книжкою в однієї або іншої сторони отвору, залишаючи отвір повністю чистим. Як у відкритому, так і в закритому положенні створюється ілюзія відсутності скління та єднання внутрішнього та зовнішнього простору, оскільки відсутні вертикальні профілі.

- Гільйотинні системи Giliotina Twin, Giliotina Twin Top

Гільйотини часто називають «вікна гільйотину» або «алюмінієві вертикально зсувні системи гільйотинного типу»

Системи працюють за принципом розсувних систем, але тільки у вертикальному положенні. Стул може бути дві або три. Відповідно звідси і назва гільйотинної системи. Відкриття стулок здійснюється автоматично від кнопки або з пульта. У відкритому положенні стулок система візуально сприймається як скляна огорожа. Однозначно гільйотинна система (вікна гільйотина) - це ідеальне рішення для скління терас або веранд у ресторанах чи кафе.

Що слід знати, вибираючи систему під скління тераси чи веранди

Функціональне призначення приміщення визначає вибір тієї чи іншої системи.

Якщо планується експлуатувати приміщення в холодну пору року, слід вибирати системи, в які можна встановити склопакет. Але слід розуміти, що алюмінієві профілі як у безрамних так і гільйотинних системах не мають термомостів. Відповідно, навіть при установці склопакета конструкція не виконуватиме теплозахисну функцію, як, наприклад, вікно з профілю з термомостом. Такі системи можна зарахувати до розряду умовно теплих. Застосувавши таке скління, тераса чи веранда виконуватиме роль «тамбуру», між основним приміщенням та вулицею. Температура в цих приміщеннях не опуститься нижче за нуль градусів. І на склопакетах не утворюватиметься конденсат, на відміну від скла.

Якщо планується використовувати приміщення тільки в літню пору, а в інший час використовувати для захисту від опадів, тоді доцільно буде вибрати систему під заповнення в одне скло.

Колірні рішення:

Кольори профілів у стандартній комплектації можуть бути в кольорі анод або кольору RAL 7017 (антрацит).

Також профілі можуть бути пофарбовані в будь-який колір палітри за шкалою RAL або нанесений декор зі структурою дерева.

Корисно знати

Металлопластиковый профильАлюмінієвий профіль може бути:

«Теплим» вважається алюмінієвий профіль, у якого зовнішня і внутрішня його частини з'єднані термоізолюючою поліамідною вставкою (термомостом), яка і запобігає його промерзанню. Додаткові гумові ущільнювачі, збільшений по ширині термоміст зі спіненими вставками - опції, що підвищують коефіцієнт термоізоляції і роблять алюмінієвий профіль теплішим.

«Холодним» вважається профіль без термомоста.

Металопластиковий профіль – це багатокамерний профіль, який не промерзає, відповідно за замовчуванням є теплим.

 

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017

Наші роботи