Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Цілісноскляні перегородки

Фільтр по виробнику:
Цілісноскляні перегородки Цілісноскляні перегородки profile 3
Галузь застосування: Внутрішні перегородки в офісних та торгових центрах, у будинках громадського призначення, у виробничих та адміністративних приміщеннях

Виробник: SF (Китай)

  Цілісноскляні перегородки – сучасний підхід в організації простору приміщень.

  Системи цілісноскляних перегородок – чудове рішення для зонування та оформлення площ торгових та розважальних центрів, облаштування вхідних груп. Світлопрозорі розділові конструкції широко використовують в інтер'єрах офісних та адміністративних будівель. Легкі безрамні перегородки дозволяють створювати єдиний вигляд і гарний огляд внутрішнього простору візуально стираючи межі між приміщеннями. І забезпечують максимальне природне висвітлення робочих зон у денний час.

  У цілісноскляних конструкціях не передбачені вертикальні профілі, скло завтовшки 8 – 12 мм встановлюють у затискний клемний профіль, який кріплять до стелі та підлоги.

  За типом елементів перегородки поділяють на маятникові і розсувні. Складаються двері зі скляних стулок та оснащені елементами фурнітури для зручного відкриття. У конструкціях не застосовують профілі та поріжки.

  Використання маятникових дверей доцільно у громадських будинках, де спостерігається безперервний та інтенсивний потік відвідувачів. Дверні скляні стулки легко відкриваються і всередину, і назовні приміщення, що сприяє швидкому пропуску людей, що входять і виходять.

  Розсувні двері – зручний варіант для встановлення в місцях із незначною інтенсивністю переміщення співробітників, відвідувачів. Подібні конструкції хороші тим, що економлять простір та підходять для невеликих приміщень житлових будинків, офісів та магазинів.

  Докладніше про особливості кожного типу дверей читайте у відповідному розділі: «Двері скляні».

  Переваги цільноскляних перегородок:

  Цельностеклянные перегородки, преимущества: проникает солнечный свет

  У приміщення, облаштоване цілісноскляними перегородками, безперешкодно проникає сонячне світло, забезпечуючи хороше освітлення протягом дня. Це скорочує витрати на електроенергію.

  Цельностеклянные перегородки, преимущества: простой монтаж

  Нескладний монтаж безрамних перегородок зі скла зменшує термін будівельного процесу. Конструктивні елементи встановлюють на будь-якій стадії робіт, навіть після завершення фінішного оздоблення інтер'єрів.

  Цельностеклянные перегородки, преимущества: безопасность

  Міцність та фактор безпеки експлуатації цільноскляних елементів гарантує застосування загартованого скла. Листи завтовшки 8 – 12 мм надійно фіксують у клемному профілі, а самі алюмінієві елементи кріплять до підлоги та стелі.

  Ще кілька десятиліть тому перегородки зі скла використовувалися виключно при оформленні бізнес-центрів та офісів класу люкс. Сьогодні інтер'єрні рішення з оформленням міжкімнатних стін із прозорого скла стали застосовуватися у житлових будинках та квартирах. Легкість і легкість простору, розмаїття світла в усіх зонах всупереч розподілу відповідає сучасним тенденціям і стилістиці мінімалізму, хай-теку, функціоналізму.

  Багато власників квартир мріють про перепланування житла, але законодавство вимагає узгодження та отримання дозвільних документів. Цілісноскляні перегородки легкі, вони не створюють серйозного навантаження на перекриття і дозволяють розмежувати простір, не порушуючи закон.

  Розділяючи кімнату на зони глухою перегородкою, одна частина приміщення часто виявляється без вікна і лише зі штучним освітленням. Раціональніше встановити цільноскляний тип перегородок. Завдяки прозорій стіні денне світло проникне у всі куточки приміщення та створить візуальне сприйняття єдиного простору.

  Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна та алюмінієві двері, зимові сади.
   

  Як ми з Вами працюємо

  Ви дзвоніть, пишіть
  або залишаєте
  заявку
  на сайті
  Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
  Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
  БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
  Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
  БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

  Замовте БЕЗКОШТОВНО

  Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

  Необхідний розрахунок?
  Замовте його нашим менеджерам

  Менеджер з продажу Екатерина
  Катерина,
  Менеджер з продажу
  Конструктор Богдан
  Богдан,
  Конструктор
  Конструктор Сергій
  Сергій,
  Конструктор

  або викличте
  замірника -
  безкоштовно

  Викликати замірника безкоштовно
  Викликати замірника

  Нас рекомендують

  Всі відгуки

  Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
  Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
  19.02.2018

  Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

  Сергій Притула, той самий ведучий
  18.02.2018
  Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
  Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
  06.02.2018
  Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
  Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
  08.11.2017