Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Сучасні житлові, торгові або офісні будівлі передбачають вільне планування внутрішніх просторів приміщень, з можливістю їх подальшого обладнання під потреби безпосередньо Замовника, а саме поділ приміщення на функціональні зони. При цьому кожен Замовник хоче, щоб усі перетворення були найменш витратними та дозволяли уникнути тривалих ремонтів та перепланувань.

Основне призначення перегородок – це розподіл простору на функціональні зони.

Саме тому особливого значення набувають перегородки, що задають тон новітнім концепціям облаштування місць колективного користування. Незамінним інструментом у цьому випадку будуть офісні, цільноскляні або лофт перегородки. Зводити або ламати стіни не потрібно, а результат застосування подібних конструкцій може перевершити всі очікування! Такі перегородки дають можливість у короткий термін створити у приміщенні необхідну кількість робочих місць та зон. У ці типи перегородок можна адаптувати розпашніі, маятникові або розсувні двері.

Перегородки переваги:

Светопропускание

Світлопропускання

Цілісноскляні перегородки взагалі не мають вертикальних елементів посилення, Лофт перегородки мають лише до 20мм видимих елементів. В офісних перегородках ширина профілів складає 40мм. Ця особливість перегородок зі скла дозволяє денному сонячному світлу безперешкодно проникати у приміщення, на відміну від стандартних стін. Ця характеристика дає можливість економити на електроспоживання.

Безопасность

Безпека

Цілісноскляні та лофт перегородки виготовляють із загартованого скла товщиною 8, 10 або 12мм (залежно від розмірів отвору). Загартоване скло має високу міцність, перевищуючи звичайне скло в 5-7 разів. Загартоване скло не розбивається навіть після сильних ударів – скло кришиться на дрібні негострі уламки, які безпечні для людини.

В офісні перегородки також встановлюють загартоване скло завтовшки від 4 до 12 мм. В офісні перегородки скло можна встановити в два контури. Ця особливість дозволяє отримати більш високу шумоізоляцію у приміщенні.

Быстрый монтаж

Швидкий монтаж

Простота та швидкість монтажу конструкцій перегородок без проведення повномасштабних будівельних робіт, пов'язаних з пилом та різним сміттям.

Широкие дизайнерские возможности

Широкі дизайнерські можливості

На сьогоднішній день існує величезний вибір стекол різних кольорів та фактур. На скло можна нанести різний рисунок. Використовуючи широкі можливості обробки скла. і встановивши таке скло в офісні або цільноскляні перегородки ми отримаємо не просто перегородку, а елемент декору в приміщенні. Такий хід наголосить на фірмовій стилістиці офісу компанії або магазину, створить індивідуальний дизайн в оформленні приміщень. Лофт перегородки максимально підкреслять стиль приміщення з однойменною назвою. Нині дані перегородки є трендом №1.

Функциональность и практичность

Функціональність і практичність

Цілісноскляні, офісні та лофт перегородки поділяють великі простори на окремі ізольовані функціональні зони з вхідними дверима та з повноцінними внутрішніми стінами, оскільки мають жорстке кріплення до підлоги та стелі. У процесі експлуатації перегородки не вимагають додаткового догляду. На них не витирається фарба, як на звичайних стінах у місцях зіткнення меблів. Для підтримки естетичного зовнішнього вигляду достатньо лише вологого прибирання.

 

Область застосування цільноскляних, офісних та лофт перегородок

Сучасні конструкції перегородок дають можливість реалізувати безліч цікавих ідей, сфера їх застосування практично безмежна! Найчастіше вони використовуються для вирішення завдань щодо організації:

 • просторів офісів у концепції «open space», кабінетів, переговорних кімнат та конференц-залів;
 • легких конструкцій для зонування приміщень;
 • площ з роздільними приміщеннями у торгових та спортивних центрах;
 • приміщень додаткового комфорту, утворених внаслідок скління терас та балконів.

Типи перегородок

 

Офісні перегородки Найчастіше використовують для поділу приміщень на робочі зони (кабінети, переговорні, конференц-зали і т. д.), на зони загального користування (коридори, холи) в офісних центрах, адміністративних, складських будинках.

Чому використовується термін – офісні перегородки? Цей тип перегородок має ряд опцій, які потрібні при облаштуванні офісних приміщеннях. А саме:

 • можливість демонтажу перегородок у разі переїзду офісу з подальшим встановленням їх у новому приміщенні;
 • можливість у тілі алюмінієвих профілів перегородки приховати дроти розведення комп'ютерів, дроти електрики, а також встановити розетки без ремонту самого приміщення;
 • можливість встановити між склом алюмінієві жалюзі. у закритому положенні для забезпечення приватності кабінету, а у відкритому положенні створення «open space» простору;
 • можливість встановити 2-а контура стекол, а також наявність 2-х контурів ущільнювачів у рамі дверей, забезпечать відмінну шумоізоляцію в офісі.

Цільноскляні перегородки Системи цільноскляних перегородок – чудове рішення для зонування та оформлення площ торгових та розважальних центрів, облаштування вхідних груп. Світлопрозорі розділові конструкції широко використовують в інтер'єрах офісних та адміністративних будівель. Легкі безрамні перегородки дозволяють створювати єдиний вигляд і гарний огляд внутрішнього простору візуально стираючи межі між приміщеннями. І забезпечують максимальне природне висвітлення робочих зон у денний час.

У цільноскляних конструкціях не передбачені вертикальні профілі, все несуче навантаження бере на себе скло залежно від висоти перегородки застосовується скло завтовшки 8мм, 10мм або 12 мм. Скло по периметру затискається клемним профілем, який кріпиться безпосередньо до стін, підлоги та стелі приміщення.
Двері, що встановлюються в цільноскляні перегородки, можуть бути: маятникові, інтер'єрні або розсувні.

Маятникові двері доцільно використовувати у громадських будинках, де спостерігається інтенсивний потік відвідувачів. Маятникові скляні стулки легко відкриваються і всередину, і назовні приміщення.

Розсувні двері – зручний варіант для встановлення в місцях із незначною інтенсивністю переміщення співробітників, відвідувачів. Подібні конструкції хороші тим, що економлять простір та підходять для невеликих приміщень житлових будинків, офісів та магазинів.
Інтер'єрні двері мають лише одну можливість відчинення або всередину чи назовні. Перевага цих дверей це забезпечення більшої шумоізоляції, т.к. ці двері встановлюються в алюмінієву раму з гумовими ущільнювачами. Також у ці двері можна встановити поріг.

Докладніше про особливості кожного типу дверей читайте у відповідному розділі: Скляні двері.

ЛОФТ перегородки Такі перегородки ще називають «дизайнерськими». Дійсно, дизайн сучасного інтер'єру неможливо уявити без елементів у стилі ЛОФТ. Дані перегородки є яскравим акцентом і будуть доречні як в житлових приміщеннях, так і в сучасних офісних просторах.

Відмінність даного типу перегородок від попереднього типу - це тонке 2-х сантиметрове обрамлення алюмінієвим профілем дверних стулок, що відкриваються, а також установка на скло декоративного профілю, який ділить перегородку на квадратні або прямокутні невеликі сегменти. Стандартно всі профілі забарвлюються в чорний колір, властивий стилю ЛОФТ.

У даному типі перегородок для відкриття використовують розсувні верхньопідвісні двері та розпашні на петлях.

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

 • Найвища якість продукції
 • Доступні ціни, хороші знижки
 • Індивідуальний підхід
 • Якісний монтаж
 • Своє виробництво без посередників
 • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017

Наші роботи