Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Вентильовані фасади

Фільтр по виробнику:
Framex FFN-55 Framex FFN-55
Галузь застосування: Облицювання та утеплення фасадів житлових, промислових, адміністративних будівель під час нового будівництва або реконструкції.

Виробник: Framex (Україна)
KMD VF KMD VF
Галузь застосування: Облицювання та утеплення фасадів житлових, промислових, адміністративних будівель під час нового будівництва або реконструкції.

Виробник: KMD (Україна)

  Навісні вентильовані фасади призначені для утеплення та облицювання огороджувальних конструкцій будівель. Пиріг вентильованого фасаду складається з підсистеми, що несе, яка кріпиться до несучої стіни споруди за допомогою кронштейнів, а також утеплювача, гідро-вітро захисної мембрани, повітряного зазору для повітрообміну і зовнішнього облицювального матеріалу. Повітряний зазор забезпечує циркуляцію повітря і цим запобігає появі конденсату всередині конструкції вент. фасаду. Утеплювач виконує функцію термоізоляційного шару стіни будівлі. Оздоблювальний матеріал виконує функцію захисту утеплювача, також декоративну функцію, створюючи зовнішню архітектуру будівлі.

  ВИДИ ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

  Керамограніт

  Це штучний матеріал, який виготовляється з натуральних, природних компонентів. За своєю міцністю та фактурою керамограніт має властивості аналогічні природному каменю. З переваг керамограніту можна виділити низьке водопоглинання, оскільки це непористий матеріал, підвищену стійкість до зносу і твердість. Керамограніт стійкий до перепадів температур, чистий та екологічний. З недоліків можна виділити крихкість при транспортуванні та складність в обробці, але при правильному підході це не є нерозв'язною проблемою.

  Фіброцемент

  Це штучний будівельний матеріал, який виготовляється з цементу та піску, фібри (волокон целюлози) та води методом пресування та термообробки. Готові фіброцементні плити не схильні до усадки та розширення під дією навколишнього середовища. Фіброцемент екологічно чистий матеріал, що широко використовується в будівництві не тільки для облицювання. Фіброцемент є не пальним матеріалом, а також хорошу теплоізоляційні показники.

  Алюмінієві композитні панелі

  Це будівельний матеріал, з багатошаровою структурою в основі своєї складається з двох листів алюмінію та композитного наповнювача між ними. Матеріал чудово гнеться, і при цьому має жорсткість, яка забезпечує стійкість до ударів та механічних пошкоджень.

  АКП товщиною 3,0 мм зазвичай застосовується для внутрішніх будівельних робіт або для виробництва рекламних конструкцій. Панелі завтовшки 4,0 мм призначені для облицювання зовнішніх фасадів. АКП мають невелику вагу, мають хороші показники по шумоізоляції, а також стійкі до впливу довкілля.

  Натуральний камінь

  Дорогий матеріал, який використовується в дизайні для облицювання ексклюзивних просторів.
  Вентильований фасад, облицьований натуральним каменем, завжди виглядає розкішно та презентабельно.

  Індивідуальний малюнок каменю не змінює колір протягом усього часу. Натуральний камінь екологічний, стійкий до ударних навантажень, агресивної дії навколишнього середовища. Основним недоліком є його велика вага.

  HPL-панелі

  Сучасний оздоблювальний матеріал, який виготовляється із шарів целюлози, просоченої смолами під високим тиском та температурою. HPL-панелі стали активно застосовувати в будівництві через якості матеріалу: висока щільність, слобогорючий, клас Г1, стійкість до механічного пошкодження і ударів, низьке водопоглинання, незначна вага. Залежно від способу застосування, підбирається товщина панелі.

  Клінкерна плитка

  Це матеріал, що імітує цегляну кладку. Морозостійкий, вологостійкий, високоміцний. Виготовляється з глини під впливом тиску та температури.

  Широко використовується як для внутрішньої так і зовнішньої обробки стін і фасадів і підлоги.

  КОНСТРУКТИВ ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ

  КОНСТРУКТИВ ВЕНТИЛИРУЕМОГО ФАСАДА
  Переваги вентильованого фасаду

  Захист та довговічність будівлі

  Вентильований фасад захищає зовнішні стіни та забезпечує довговічність зовнішньої обробки фасаду терміном до 40-50 років.

  Теплоізоляція будівлі

  Енергоефективність будівлі визначається згідно з ДБН В.1.2-11. Необхідні параметри для будівлі з фасадом, що вентилюється, досягаються підбором утеплювача, що встановлюється на зовнішню стіну.

  Декоративна функція

  За допомогою вентильованого фасаду можна реалізовувати будь-які архітектурні рішення та застосовувати різноманітні облицювальні матеріали.

  Звукоізоляція приміщень будівлі

  За рахунок багатошарової конструкції вентфасаду забезпечується чудова звукоізоляція будівлі.

  Високі протипожежні характеристики

  Пожежно-технічні характеристики вентильованих фасадів відповідають вимогам 1-го ступеня вогнестійкості, що висуваються до зовнішніх стін згідно з ДБН В.1.1.-7-2002.

  Важливим елементом конструктиву вентильованого фасаду є каркас або як ще називають підсистема, на яку кріпиться облицювальний матеріал. Підсистеми можуть бути виконані з: алюмінію, оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. У чому відмінність цих систем? Система з оцинкованої сталі є найекономічнішою, але водночас нестійкою до корозії і має велику вагу. Підсистема з нержавіючої сталі буде найстійкіша до корозії, але також має велику вагу, як і система з оцинкованої сталі. Вартість цієї підсистеми буде досить високою. А ось алюмінієва підсистема має максимальну кількість переваг порівняно з попередніми двома системами.

  Переваги алюмінієвої підсистеми

  • найвищий термін служби до 50 років;
  • невелика вага, яка забезпечує мінімальне навантаження на стіни, але при цьому може витримувати серйозну вагу облицювального матеріалу;
  • високі антикорозійні показники;
  • доступна ціна.

  Як ми з Вами працюємо

  Ви дзвоніть, пишіть
  або залишаєте
  заявку
  на сайті
  Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
  Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
  БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
  Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
  БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

  Замовте БЕЗКОШТОВНО

  Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

  Необхідний розрахунок?
  Замовте його нашим менеджерам

  Менеджер з продажу Екатерина
  Катерина,
  Менеджер з продажу
  Конструктор Богдан
  Богдан,
  Конструктор
  Конструктор Сергій
  Сергій,
  Конструктор

  або викличте
  замірника -
  безкоштовно

  Викликати замірника безкоштовно
  Викликати замірника

  Нас рекомендують

  Всі відгуки

  Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
  Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
  19.02.2018

  Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

  Сергій Притула, той самий ведучий
  18.02.2018
  Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
  Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
  06.02.2018
  Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
  Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
  08.11.2017