Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Висотне будівництво стало причиною розвитку технологій у цій сфері. Потреба в склінні та оздобленні фасадів висотних будівель дало поштовх виробничим напрямкам:

- фасадне скління

- вентильовані фасади

Фасадне скління

Дедалі більшу кількість будівель у містах можна побачити повністю одягненими в сяюче блакитне, сіре, зелене, бронзове скло. Цей вид скління називається фасадним. Скління об'єктів фасадними системами забезпечує максимальний доступ світла всередину будівлі.

Найбільш поширеним видом фасадного скління є стійково-ригельні системи. Системи стійково-ригельного фасадного скління призначені для виготовлення огороджувальних світлопрозорих конструкцій, а також навісних стінових огорож будівель.

Основні конструктивні елементи стійково-ригельного фасадного скління:

Алюмінієвий каркас.

 

Він може бути пофарбований в будь-який колір RAL або може бути нанесений декор під структуру дерева. Каркас може бути похилим, вертикальним, радіусним і т. д. Алюмінієвий каркас кріпиться на кронштейнах до перекриттів будівлі. У фасад вбудовуються елементи відкриття: вікна та двері.

Заповнення

 

Для скління фасаду використовуються скло або склопакет, залежно від призначення об'єкта. Скло може бути тонованим, сонцезахисним, мультифункціональним і т. д. 

7 етапів монтажу системи стійково-ригельного фасадного скління

1

Навіска кронштейнів

Виконується розбивка і далі навішування кронштейнів на панелі перекриття будівлі.

2

Монтаж алюмінієвого каркасу

У встановлені кронштейни кріпляться вертикальні стійки. До стійок кріпляться горизонтальні ригелі за допомогою сухарних елементів.

3

Встановлення ущільнювачів і термомостів

На стійки та ригелі встановлюються термомости та ущільнювальна гума.

4

Встановлення віконних та дверних блоків

У каркас встановлюються елементи відкривання вона та двері

5

Встановлення заповнення

У каркас встановлюються склопакети або скло

6

Встановлення притискних планок і кришок

Заповнення фіксується притискними планками з гумою ущільнювача. Зверху на притискні планки встановлюються декоративні накладки.

7

Гідроізоляція та утеплення

Елементи алюмінієвого каркаса в місцях примикання до огороджувальних частин будівлі гідроізолюються, утеплюються та обробляються алюмінієвим листом або оцинкованим залізом із зовнішнього боку.

Замовити фасадне скління

Наша компанія активно співпрацює з провідними виробниками профілів у цій галузі АLUTEСH (Білорусія), ALUMIL (Греція), Solur (Україна) та іншими. Робота з фасадного скління починається з виїзду на об'єкт фахівців, які вивчать усі особливості будівлі та виконають виміри. Далі слідує розробка проекту. Це перенесення вимірів на папір, далі розрахунок алюмінієвого каркасу, згідно з діючими навантаженнями та розмірами будівлі. На їх основі виконають креслення чи 3D-моделі. Далі проект узгоджується із Замовником та передається на виробництво. Далі слідує виїзд монтажних бригад на об'єкт для безпосереднього складання та скління фасаду. У разі потреби забезпечимо доставку великогабаритних склопакетів спеціальним кран-маніпулятором. У разі необхідності, найчастіше це трапляється при реконструкції будівель, організуємо перевірку на несучу здатність елементів перекриття з видачею відповідною експертною оцінкою.

Вентильовані фасади

Навісні вентильовані фасади – напрямок, без якого вже не можна уявити оздоблення фасадів будівель. Вентильовані фасади це виправдане вкладення коштів, оскільки їх термін служби можна порівняти з терміном служби всього будинку. Це економія тепло ресурсів, а також створення індивідуального вигляду будівлі. Роботи з монтажу вентильованих фасадів можна виконувати в будь-який час року, що важливо, при веденні будівельних робіт.

Основні конструктивні елементи вентильованих фасадів:

Каркас

 

Варіанти каркасів: сталевий оцинкований, сталевий з нержавіючої сталі, алюмінієвий каркас. Кріпиться каркас до стін будівлі. Для теплоізоляції стін будівлі використовується додатковий утеплювач мінераловатний, який кріплять до стіни на дюбелях. Зазор, що утворюється між утеплювачем і облицювальним матеріалом, служить для циркуляції повітря.

Облицювальні декоративні матеріали 

 
 • Керамічний граніт
 • Фасадні бетонні панелі
 • Алюмінієві композитні панелі
 • Сталеві композитні панелі
 • Алюмінієві панелі
 • Фіброцементні панелі
 • Планкен (дерев'яна фасадна дошка)
 • Металевий сайдинг
 • Вініловий сайдинг
 • Натуральний граніт
 • HPL панелі
 • Теракотові панелі
 • Склопанелі
 • Металеві касети
 • Фіброцементний сайдинг
 • Лицьова цегла
 • Клінкерна плитка
 • Магнезитова плита
 • Сонячні батареї

6 етапів монтажу вентильованого фасаду

1

Навіска кронштейнів

Розбиває та навішує кронштейни на стіни будівлі за допомогою анкерів.

2

Встановлення утеплювача

На стіну укладається та кріпиться мінераловатний утеплювач

3

Кріплення вологостійкої плівки

Зверху на утеплювач кріпиться вологостійка плівка, яка захищає утеплювач від вологи і дозволяє їй випаровуватися.

4

Встановлення вертикального профілю каркасу

На встановлені кронштейни кріпиться вертикальний профіль.

5

Встановлення коробів

Навколо вікон та дверей встановлюються короби укосів та віконні відливи.

6

Встановлення декоративного облицювання

Підготовлені за заданими розмірами облицювальні панелі, плити, касети тощо. кріпляться до стійк каркаса. Залежно від типу визначається послідовність складання та кріплення того чи іншого декоративного облицювання.

Замовити вентильований фасад

Робота з влаштування вентильованого фасаду починається з виїзду на об'єкт фахівців, які вивчать усі особливості будівлі та виконають виміри. Далі слідує розробка проекту. Підбираються основні конструктивні елементи каркасу з урахуванням вітрового навантаження та зледеніння, а також власної ваги. Визначається товщина теплоізоляційного шару. Далі слід виконати креслень чи 3D-моделей. Далі проект узгоджується із Замовником та передається на виробництво для порізки профілів та облицювального декоративного матеріалу.

Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна та алюмінієві двері, зимові сади.

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

 • Найвища якість продукції
 • Доступні ціни, хороші знижки
 • Індивідуальний підхід
 • Якісний монтаж
 • Своє виробництво без посередників
 • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017

Наші роботи