Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Розсувні двері

Фільтр за типом:
Фільтр по виробнику:
М 14600 Алюмінієві двері М 14600 Алюмінієві двері Price segment 4 profile 3
Галузь застосування: Перегородки внутрішні, двері в неопалюваних приміщеннях терас, веранд.

Тип системи:Розсувна система
Виробник: Alumil (Греція)
SlimPatio 68 Алюмінієві двері SlimPatio 68 Алюмінієві двері Price segment 6 profile 4
Галузь застосування: Отвори, де потрібний максимальний панорамний вигляд. У житлових будинках, ресторанах, автосалонах, басейнах.

Тип системи:Розсувна система
Виробник: Ponzio (Італія)
Hi-Finity Алюмінієві двері Hi-Finity Алюмінієві двері Price segment 6 profile 4
Галузь застосування: Засклення приватних будинків, зсувних стін у ресторанах, автосалонах, басейнах. Великі отвори з вагою стулки до 750 кг з автоматичним приводом.

Тип системи:Розсувна система
Виробник: Reynaers (Бельгія)

  Уява людини завжди прагнуло вирватися за межі дозволеного, це поширилося і на сферу скління дверних отворів об'єктів, що будуються або реконструюються. "А можна зробити розсувку вище граничних розмірів?", "А можна управляти розсувкою простим натисканням на кнопку?", "А можна зробити раму розсувки невидимою?" На всі ці та подібні питання можна відповісти – «Так!», якщо замовити розсувну систему в Компанії УКРФАСАДБУД. Нас не лякають подібні питання, оскільки вирішення складних та цікавих завдань – це те, з чим ми маємо справу практично щодня.

  Принцип роботи розсувних дверей:

  Розсувні двері мають паралельно-розсувну схему відчинення. Іноді ці системи називають слайдинговими. Розсувні конструкції не мають підйомного механізму, переміщення стулки напрямною рейкою здійснюється механічним зусиллям або в автоматичному режимі. Напрямних рейок може бути дві чи три, поріг може бути «втоплений» у підлогу, тим самим не створюючи перешкод при ходьбі або перекочуванні через поріг гаджетів на колісному ходу.

  Враховуючи стійку тенденцію останнього часу до зменшення розміру рам та імпостів, з метою збільшення кількості природного освітлення та отримання нової естетичної якості, можемо запропонувати систему, в якій рама взагалі відсутня! Особлива конструкція розсувної системи застосування спеціальної ручки передбачають розташування рами всередині стіни приміщення. Тепер ніщо не перешкоджатиме огляду, роблячи приміщення ще «повітрянішим». Ми обмежуємо лише вітер, холод та опади, але не фантазію!

  «Теплі» профільні системи

  «Холодні» профільні системи

  SlimPatio 68 Reynaers (Бельгія)

  Hi-Finity Reynaers (Бельгія)

  М 14600 Alumil (Греція)

   

  Розсувні двері можуть бути виконані як у холодному, так і теплому варіантах.

  Притиск стулок у холодному варіанті забезпечують щіткові ущільнювачі. Дані системи можуть бути використані як внутрішні двері та перегородки, а також можуть встановлюватися під час скління терас, балконів, веранд з індивідуальним обігрівом або без.

  Теплі розсувні двері оснащені гумовими та щітковими ущільнювачами. Відкриття стулок може здійснюватись у ручному режимі при вазі стулки до 500 кг та в автоматичному режимі при вазі до 750 кг. Прекрасно впишуться у скління приватного будинку, тераси котеджу. Ідеально підійдуть для скління стін в ресторанах, готелях, басейнах, автосалонах і т.д.

  Застосовуючи у розсувних системах спеціально розроблену фурнітуру (ролики з нержавіючої сталі, ущільнювачі з тефлоновим покриттям тощо) ми зможемо забезпечити плавне ковзання навіть дуже важкої стулки.

  Колірні рішення таких розсувних систем – вся палітра RAL. Можливе декорування профілю під структуру деревини.

  Як ми з Вами працюємо

  Ви дзвоніть, пишіть
  або залишаєте
  заявку
  на сайті
  Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
  Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
  БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
  Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
  БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

  Замовте БЕЗКОШТОВНО

  Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

  Необхідний розрахунок?
  Замовте його нашим менеджерам

  Менеджер з продажу Екатерина
  Катерина,
  Менеджер з продажу
  Конструктор Богдан
  Богдан,
  Конструктор
  Конструктор Сергій
  Сергій,
  Конструктор

  або викличте
  замірника -
  безкоштовно

  Викликати замірника безкоштовно
  Викликати замірника

  Нас рекомендують

  Всі відгуки

  Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
  Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
  19.02.2018

  Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

  Сергій Притула, той самий ведучий
  18.02.2018
  Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
  Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
  06.02.2018
  Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
  Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
  08.11.2017