Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Двері є візитівкою нашого будинку, офісу, магазину і т.д. Виконують як захисну, і представницьку функцію. Різноманітність сучасних дверей настільки широка, що дозволяє засклити будь-який дверний отвір і виконати будь-яке функціональне та дизайнерське завдання. Двері можуть бути виготовлені з різних матеріалів, мати різні форми та види відкривання. Наша компанія УКРФАСАДБУД виготовляє двері з алюмінієвих та металопластикових профілів, а також двері зі скла - різні за функціональним призначенням та за типом відкривання, від провідних виробників профілів та фурнітури. Ми працюємо для Вас – наших клієнтів та намагаємось бути Вам корисними. Сподіваємося, Ви підберете потрібні Вам двері для встановлення, будь то приватний котедж, офіс, квартира, будівля громадського чи торгового призначення.

У даному розділі представлені двері з матеріалів:


Двері з металопластикових профілів

Двері з алюмінієвих профілів

Двері зі скла

Внутрішні двері

Внутрішні двері

Маятникові двері

Вхідні двері

Вхідні двері

Розсувні двері

Похило-зсувні двері

                   Панельні вхідні двері 

Інтер'єрні двері

 

Паралельно-зсувні двері

 

 

Підйомно-розсувні двері

 

 

Складні двері «Гармошка»

 

 

Розсувні двері

 

 

Двері прихованого монтажу

 

 

Двері автоматичні розсувні

 

Двері металопластикові


Двері металопластикові можуть бути різних форм і дозволяють створювати всілякі конструкції вхідних груп, допомагають оптимально вирішити завдання будь-якої будівлі, будь то приватний котедж, офісний, торговий або інший громадський будинок. Двері металопластикові виконують як захисну, так і представницьку функцію. Компанія УКРФАСАДБУД виготовляє надійні двері із металопластикових профілів високої якості від торгової марки REHAU.

 • Вхідні двері металопластикові. Принцип відкривання – розпашний. Двері із пластику та внутрішнього сталевого армування - чудове рішення для входу в приватний будинок, для входів у будівлі громадського чи промислового призначення. У поєднанні з надійною фурнітурою та якістю виконання гарантують надійне довгострокове використання. Двері можуть мати як заповнення склопакет або сендвіч-панель, можуть бути білими або ламінованими декоративною плівкою, що імітує структуру дерева з однієї або двох сторін;
 • Внутрішні двері металопластикові також широко представлені на сайті. Принцип відкривання – розпашний. Можуть мати різні види наповнення, такі як скло, склопакет, ДСП, алюмінієвий лист, сендвіч панель. Двері ідеально підійдуть для офісів, квартир, внутрішніх приміщень будь-якого призначення.
 • Паралельно-зсувні металопластикові двері. Принцип відкривання даного виду дверей полягає в нахилі та висування стулки за площину самих дверей і подальше зрушення її по направляючій уздовж глухої частини дверей. Похило-зсувні металопластикові двері REHAU комплектуються високоякісною та зносостійкою фурнітурою від компанії G-U. Дана фурнітура забезпечує плавний хід, безшумне та легке зачинення та відчинення дверей. Висока надійність профільної системи, функціональність та якість фурнітури гарантують тривалу та зручну експлуатацію навіть дверних конструкцій з вагою однієї стулки до 160 кг. Похило-зсувна система може комплектуватися механізмами: з ручним або механічним відкриттям стулки.

Двері алюмінієві


 • Вхідні двері алюмінієві. Принцип відкривання – розпашний. Діапазон застосування вхідних дверей необмежений, завдяки жорсткості алюмінієвого матеріалу. Двері прослужать довго та надійно, навіть у режимі постійного використання у громадських місцях. Також ідеальний варіант для вхідних дверей у приватний будинок.
 • Вхідні панельні двері алюмінієві. Даний тип вхідних дверей уособлює новизну і актуальність і відрізняється стулковим полотном. Дверна стулка виглядає як цільна панель з двох сторін оброблена алюмінієвим листом або HPL-панеллю. Усередині між оздоблювальними панелями укладається утеплювач. Двері можуть бути повністю глухими або мати прозорі вставки зі скла. Також для декору можуть бути використані молдинги із нержавіючої сталі. Принцип відкривання – розпашний. Панельні двері - рішення для входу до приватного будинку, або до будинки громадського призначення. Двері можуть додатково оснащуватися пристроями для відкриття: сканером відбитка пальця, кодовою панеллю, блютуз панеллю і бути інтегровані в систему «розумний дім»..
 • Внутрішні двері алюмінієві також представлені на сайті. Принцип відкривання –розпашний. Можуть мати різні види наповнення, такі як скло, склопакет, ДСП, алюмінієвий лист, сендвіч панель. Двері ідеально підійдуть для офісів, квартир, внутрішніх приміщень будь-якого призначення..
 • Складні двері алюмінієві «Гармошка». Прекрасне рішення для 100% відкриття отвору та економії простору. Зручні та надійні в експлуатації. Відкриття цього типу дверей працює за принципом гармошки або акордеону. Всі стулки послідовно складаються убік і стають збоку отвору одна біля одної. Ми пропонуємо двері від лідерів у виробництві дверей «гармошка»Reynaers та Alumil.
 • Паралельно-зсувні алюмінієві двері. Ідеальне рішення, щоб заощадити простір і отримати гарантовано теплі та придатні двері, для встановлення в квартирі або заміському будинку. Дверна стулка при відкриванні стає на рейці, і зсувається по ній вздовж рами.
 • Підйомно-розсувні алюмінієві двері. Популярність підйомно-розсувних дверей полягає в їхній надійності та простоті. Перевага цих дверей - це можливість зрушувати стулку вагою 400 кг. (Умовні розміри 4мх3м) При таких габаритах двері залишаються максимально волого- і теплонепроникними, так як принцип закривання дверей це опускання роликів і при повороті ручки обтискання всіх запірних елементів стулки. При відкриванні стулка навпаки піднімається з роликів і вільно зсувається убік. Використовувати ці двері доречно для скління великих дверних отворів..
 • Розсувні алюмінієві двері. Різноманітність варіантів систем даного виду дверей, як із теплих профілів, так і холодних, передбачає їх використання для скління великих зовнішніх дверних прорізів у будинках, для скління терас, літніх майданчиків кафе, ресторанів, басейнів і т.д. Принцип відкривання - це зсув стулок у бік одна за одну. Кількість стулок у різних системах може бути від двох та більше. Також можуть бути варіанти моностулки, яка ховається в стіну..
 • Двері алюмінієві прихованого монтажу рішення для внутрішніх приміщень. Прихований монтаж має на увазі приховану невидиму дверну коробку, яка вбудовується в стіну, а дверне полотно може бути зі скла, HPL-панелі. Двері прихованого монтажу – модна тенденція сучасних інтер'єрів..
 • Двері алюмінієві автоматичні розсувні Даний тип дверей за рахунок безконтактного відчинення забезпечує безпечне та максимально комфортне пересування потоку людей для входу до торгових, розважальних центрів, АЗС, супермаркетів, офісів тощо.

Двері зі скла


 • Маятникові скляні двері Головною особливістю даного типу дверей є наявність реверсивного відчинення (відчиняються одночасно і назовні і всередину). Маятникові двері універсальні, їх можна встановлювати будь-де, як у житлових, так і в адміністративних будинках, усередині приміщень або на вході в будівлю, правда, в даному випадку потрібно примусове обдування теплим повітрям (теплова завіса).
 • Розсувні скляні двері Принцип роботи цих дверей полягає у відкочуванні дверей у бік на роликових рейках. Двері даної системи можна використовувати у внутрішніх приміщеннях офісів, квартир тощо.
 • Інтер'єрні скляні двері Даний вид дверей нагадує алюмінієві стандартні двері. Різниця полягає в тому, що стулка, що відкривається, складається лише зі скла зі шліфованими краями. Скло обов'язково гартується і повинно мати товщину 8 або 10мм. Незмінним залишається лише алюмінієва рама, яка розкріплюється у отворі. Скляна стулка кріпиться на петлях до цієї рами. Інтер'єрні скляні двері підійдуть для внутрішніх житлових, торгових, громадських та ін. приміщень. Інтер'єрні двері ефектно виглядають у поєднанні з цільноскляними перегородками.

Таблиця поділу профільних систем на теплі та холодні:

Типи дверей

Матеріал

«Теплі» профільні системи

«Холодні» профільні системи

Вхідні двері

Металопластик

Euro-Design 70 Rehau (Німеччина)
Synego Rehau (Німеччина)

 

 

Алюміній

Т72 Framex (Україна)
KMD 70 ЦКФ (Україна)
Comfort 690 Altest (Болгарія)
ALT W62 Alutech (Білорусь)
ALT W72 Alutech (Білорусь)
M 11500 Alumil (Греція)
PE 78 Ponzio (Італія)
Masterline 8 Ryneaers (Бельгія)

 

Вхідні панельні двері

Алюміній

SD 77 Alumil (Греція)
PE 78N Ponzio (Італія)
CS 77 panel doors Reynaers (Бельгія)

 

Внутрішні двері

Металопластик

Euro-Design 60 Rehau (Німеччина)

 

Алюміній

 

Framex 10 (Україна)
Framex 46 (Україна)
Pony 375 Altest (Болгарія)
Universal 450 Altest (Болгарія)
ALT C43 Alutech (Білорусь)
ALT C48 Alutech (Білорусь)

Скло

 

Маятникові скляні двері
Інтер'єрні скляні двері
Розсувні скляні Mini, Maxi

Внутрішні двері прихованого монтажу

Алюміній

 

Стандарт EffectProf (Україна)
Люкс EffectProf (Україна)
Exclusive 100 Alumil (Греція)

Складні двері

Алюміній

М 19800 Alumil (Греція)
CF 77 Reynaers (Бельгія)
М 9800 Alumil (Греція)
Підйомно-розсувні двері

Алюміній

S 560 Alumil (Греція)
1600tt Ponzio (Італія)
СP 155-LS Reynaers (Бельгія)
S 700 Alumil (Греція)

 
Паралельно-зсувні двері Алюміній

Euro-Design 70 Rehay (Німеччина)
PE 78N Ponzio (Італія)

 
Розсувні двері Алюміній SlimPatio 68 Reynaers (Бельгія)
Hi-Finity Reynaers (Бельгія)

M14600 Alumil (Греція)

 

Сучасні технології та матеріали, інноваційні розробки конструювання та технічного забезпечення дверних систем дозволяють створювати двері різноманітного дизайну, що становлять важливу частину сучасної архітектури. Розібратися з великою кількістю варіантів дверних систем, що пропонуються, допоможуть фахівці нашої компанії. Уважно вислухають і дадуть повну та вичерпну консультацію.

Корисно знати

Алюминиевый профиль может быть:

«Теплым» считается алюминиевый профиль, у которого внешняя и внутренняя его части соединены термоизолирующей полиамидной вставкой (термомостом), которая и предотвращает его промерзание. Дополнительные резиновые уплотнители, увеличенный по ширине термомост со вспененными вставками – опции, повышающие коэффициент термоизоляции, и делающие алюминиевый профиль более теплым.

«Холодным» считается профиль без термомоста.

Металлопластиковый профиль

Металлопластиковый профиль – это многокамерный профиль, который не промерзает, соответственно по умолчанию является теплым.

 

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

 • Найвища якість продукції
 • Доступні ціни, хороші знижки
 • Індивідуальний підхід
 • Якісний монтаж
 • Своє виробництво без посередників
 • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017

Наші роботи