Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Всі ми донедавна звикли до класичного варіанту заскленого балкону. Але все частіше можна побачити балкони, які не мають стаціонарного огородження, а засклені від низу до верху перекриття поверху. До архітектурної моди увійшли великі панорамні вікна та відповідно панорамні балкони. У новобудовах цей вид скління балконів став широко застосовуватися. Можна також побачити, що у старих багатоповерхових будинках мешканці при ремонті прибирають старі огорожі балконів і засклюють їх повністю знизу до верху. Склити балкон можна металопластиковими або алюмінієвими конструкціями, різних виробників профільних систем. Системи профілів дозволять засклити балкони будь-якої конфігурації та з різними варіантами відкривання стулок: розпашні, розсувні, складні.

Засклений балкон – це приміщення для повноцінного використання цілий рік

Заскливши приміщення балкона, ми отримаємо відразу кілька переваг:

Защита от пыли и осадков

Захист від пилу та опадів

Заскливши балкон, ми захистимо його від попадання бруду, пилу, дощу, і відповідно з'явиться час для відпочинку, оскільки часте прибирання більше не потрібно.

Безопасность

Збереження тепла

Засклений балкон – це додаткова зона, що допомагає зберегти тепло житлового приміщення. Якщо встановити конструкціями зі склопакетом, тоді балкон можна експлуатувати цілий рік.

Защита от уличного шума

Захист від вуличного шуму

Засклений балкон значно знизить рівень шуму у приміщенні та створить комфортні умови для перебування.

Функциональная площадь

Додаткова функціональна площа

Засклений балкон створює додаткове місце для зручного зберігання речей.

Место для комфортного отдыха

Місце для комфортного відпочинку

Засклений балкон дозволить створити умови, де можна в теплі відпочити, розслабитися та насолодитися спогляданням природи та місцевості.

Що слід знати, вибираючи систему під скління балкона

Функціональне призначення приміщення визначає вибір тієї чи іншої системи. Якщо планується використовувати приміщення для експлуатації цілий рік, слід вибирати системи теплих профілів. Хорошим варіантом будуть вікна, виготовлені з металопластикових профілів. Якщо планується повноцінно використовувати приміщення балкона з ранньої весни до холодної осені, тоді можна використовувати холодні профілі (зокрема алюмінієві), але зі склопакетом. Це можуть бути вже як розпашні так і розсувні вікна. Якщо планується використовувати балкон тільки в літню пору, а в інший час для захисту від опадів, доцільно буде вибрати системи з холодних профілів з моно склом. Варіантами відкривання балкона вже можуть бути як перераховані вище, так і складні.

Корисно знати

Балкон

Алюмінієвий профіль може бути:

«Теплим» вважається алюмінієвий профіль, у якого зовнішня та внутрішня його частини з'єднані термоізолюючою поліамідною вставкою (термомостом), яка запобігає його промерзанню. Додаткові гумові ущільнювачі, збільшений по ширині термоміст із спіненими вставками – опції, що підвищують коефіцієнт термоізоляції і роблять алюмінієвий профіль теплішим.

«Холодним» вважається профіль без термомосту.

Металопластиковий профіль – це багатокамерний профіль, який не промерзає, відповідно за умовчанням є теплим. 
 
Тепла система

Розпашна  металопластикова система Euro-Design 60 та Viknaland B58 Системи з класичним варіантом відкривання стулок – поворотні, поворотно-відкидні, штульпові. Заповнення в системі може бути однокамерний, двокамерний склопакет, сендвіч-панель.

Умовно тепла система

Розсувна алюмінієва система Sliding-mini Ця розсувна система – це холодна система без термомостів, але в яку можна встановити склопакет. Принцип відкривання стулок як у шафі-купе, розсувний.

Холодна система

Розсувна алюмінієва система ALT-100 Дана розсувна система – це холодна система без термомостів, в яку встановлюється скло. Принцип відкривання стулок як у шафі-купе, розсувний.

Складна безрамна система Optima 08 Принцип роботи даної системи – це складання стулок в одну або обидві сторони. Моно скло утримують горизонтальні профілі. Вертикальних профілів система не має. Стулки пересуваються за допомогою роликів розташованих на нижній та верхній напрямній. Як у відкритому положенні стулок, так і коли стулки закриті створюється враження повної відсутності скління та єднання внутрішнього і зовнішнього простору.

Як ми з Вами працюємо

Ви дзвоніть, пишіть
або залишаєте
заявку
на сайті
Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

Замовте БЕЗКОШТОВНО

Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
ТАК!

Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

Необхідний розрахунок?
Замовте його нашим менеджерам

Менеджер з продажу Екатерина
Катерина,
Менеджер з продажу
Конструктор Богдан
Богдан,
Конструктор
Конструктор Сергій
Сергій,
Конструктор

або викличте
замірника -
безкоштовно

Викликати замірника безкоштовно
Викликати замірника

Нас рекомендують

Всі відгуки

Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
19.02.2018

Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

Сергій Притула, той самий ведучий
18.02.2018
Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
06.02.2018
Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
08.11.2017

Наші роботи