Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Скло та склопакети


  Скло:

  Скло – традиційний матеріал для заповнення світлових отворів.

  Види скла

   

  Флоат склоФлоат-скло

  Флоат-скло – це прозорі поліровані листи скла зі 100-відсотковою світлопропускною здатністю. Матеріал застосовують як основу для отримання інших різновидів продукту з підвищеними міцнісними, теплозберігаючими та іншими властивостями.

  Сонцезахисне склоСонцезахисне скло

  Сонцезахисні типи скла знижують пропуск в приміщення сонячного світлопотоку та теплової енергії. Продукт поділяють на два види: відбиває і поглинає випромінювання.

  До поглинаючого варіанта відносять скло, вироблене флоат-методом і пофарбоване в масі. Колірна гама різноманітна: від сірого та бронзового до синього та зеленого, включаючи їх відтінки. Приклад пофарбованого в масі скла - звичайна пляшка зеленого кольору. Цей вид продукту знижує здатність пропускати світло та обмежує приплив теплової сонячної енергії. Порівняно зі склом з напиленням (відбивають) поглинаючі менш ефективні, тому все рідше застосовуються, як сонцезахисні.

  Скляний фабрикат з ефектом, що відбиває, отримують шляхом нанесення на поверхню тонкого металевого шару, він перешкоджає проникненню випромінювання і частково його поглинає. Покриття наносять шарами, чотири з них - це оксиди металів і один - зі срібла, яке здатне пропускати світлопотік аналогічно до звичайного прозорого скла. Важлива якість стекол, що відбивають – хороші теплоізолюючі параметри.

  триплекс: ламіноване склоЛаміноване скло (Триплекс)

  В архітектурному склінні широко використовують тріплекс. Це багатошаровий матеріал, що складається мінімум з двох стекол, які з'єднані плівкою, що ламінує (плівковий триплекс) або рідким ламінуючим складом (заливний триплекс). Технологія ламінування не підвищує механічну міцність матеріалу, проте робить його безпечним. Уламки не розсипаються під час руйнування, а тримаються на плівці. При використанні в склопакетах багатошарового триплексу підвищується рівень шумоізоляції приміщення. Ламіноване скло виготовляють прозорим та кольоровим.

  Армоване склоАрмоване скло

  Листовий армований продукт має у своїй структурі металеву сітку, її запресовують у процесі виготовлення. Матеріал характеризується безпекою та підвищеною вогнестійкістю. При руйнуванні армосітка затримує фрагменти, не дозволяючи їм розлітатися і запобігає травмуванню людей.

   

   

  Узорчатое стеклоВізерункове скло

  Декоративний вигляд листового скла наносять на поверхню рельєфного візерунка, різних малюнків. Воно може бути безбарвним, матованим або забарвленим, відрізнятися параметрами товщини (4-6 мм), світлопропускною здатністю. Цей вид скла можна гартувати та ламінувати. Сфера застосування: внутрішнє скління, виготовлення вітражних конструкцій.

  Закаленное стеклоЗагартоване скло

  Спеціальна технологія гарту дозволяє отримати скло, міцність та безпека якого в рази перевищує показники звичайного матеріалу. Руйнуючись, воно розпадається на невеликі безпечні фрагменти. Загартований продукт не підлягає механічній обробці, такі процеси виконують до фази загартовування. Матеріал незамінний у приміщеннях, де пред'являються вимоги до підвищеної міцності та спостерігається високий температурний режим, оскільки продукт зберігає експлуатаційні характеристики за найзначніших температур. Область застосування: лазні, сауни, котельні.

  Окрашенное в массе стеклоПофарбоване в масі скло

  Необхідний колір отримують, додаючи в процесі варіння скляної маси компоненти, що фарбують. Застосування оксидів металу надають матеріалу як колір, а й захисні властивості від сонячного випромінювання. У палітрі забарвленого скла переважають сірий та зелений, проміжні відтінки між бронзою та коричневим кольором. Цією гамою всі можливі варіанти не обмежуються, виготовляють продукт і в інших кольорах.

  Самоочищающееся стеклоСкло, що самоочищається

  Скло, що самоочищається, забезпечує чистоту світлопрозорих елементів, що вкрай важливо для важкодоступних конструкцій. На поверхню звичайного скла наносять спеціальне плівкове покриття, яке стає каталізатором хімічної реакції та розкладання бруду, що стікає по склу. Залишки змиваються краплями дощу.

  Бронированное стеклоБроньоване скло

  Куленепробивне скло гасить кінетичну енергію кулі, рівномірно розподіляючи по всій поверхні. Прозору броню встановлюють для захисту людського життя та забезпечення надійного зберігання матеріальних цінностей. Броньований продукт складається з декількох шарів скла, їх склеюють між собою, використовуючи спеціальні плівки, іноді застосовують клейовий склад, що затвердіває. На встановлений склопакет із броньованим склом із внутрішньої сторони наклеюють захисну плівку. Вона оберігає від розпаду уламків і унеможливлює травмування.

  Склопакети:

  Конструкція склопакета:

   

  Конструкція склопакета

  Скло

  У виробництві склопакетів використовують будь-які види скла, мінімальна товщина – 4 мм. Вибір товщини залежить від площі скла.

  Дистанційна рамка

  Дистанційні рамки – елементи конструкції, що розділяють листи скла. Між рамками та стеклами утворюються камери. Ці порожнини заповнюють інертними газами чи повітрям. Конструкційний елемент може мати різну товщину, по ширині його підбирають з огляду на розмірні параметри та заповнення камер. У стандартному виконанні склопакета використовують алюмінієві рамки. Пластикові вироби застосовують для підвищення теплоізоляції конструкцій.

  Осушувач

  Дистанційні рамки заповнюють силікагелем. Функція осушувача – швидке вбирання вологи в міжскляному просторі, захист склопакета від появи конденсату.

  Герметик

  Подвійна герметизація підвищує якість конструкції. Спочатку по периметру на склопакет наносять бутіл. Щоб забезпечити бездоганну герметичність кромки на шар бутила наносять силікон або полісульфід.

  Види склопакетів:

   

  Склопакети класифікують за кількістю повітряних камер. Однокамерна конструкція складається з двох стекол з однією порожниною, двокамерну збирають із трьох полотен, які утворюють відповідно дві камери.

  Виды: однокамерный стеклопакет

  Виды: двухкамерныйстеклопакет

  Який склопакет вибрати:

  Мінбудом України запроваджено та діють нові стандарти для сучасних світлопрозорих конструкцій. Вони регламентують мінімальні норми щодо опору тепловіддачі залежно від кліматичної зони. Якщо подивитися на карту нашої країни, то вся територія поділяється на дві температурні зони.

  І зона. Мінімальне значення коефіцієнта опору теплопередачі має бути менше 0,75 м2 оК/Bт. Даним вимогам відповідає 2-х камерний склопакет з одним енергозберігаючим склом та камерою, заповненою аргоном.

  ІІ зона. Мінімальне значення коефіцієнта опору теплопередачі має бути менше 0,6 м2 оК/Bт. Даним умовам відповідає 2-х камерний сткеклопакет з одним енергозберігаючим склом або однокамерна конструкція з одним енергозберігаючим склом та аргоном.

  Климатические зоны Украины

  Склопакет із мультифункціональним склом

  Мультифункціональне скло - нова технологія, що поєднує дві властивості: сонцезахист та енергоефективність. На вигляд матеріал прозорий, але завдяки спеціальному покриттю відбиває як інфрачервоні, так і ультрафіолетові промені. Використання мультифункціонального скла в будівельних шибках підвищує енергоефективність практично на 40%. Їх доцільно встановлювати в приміщеннях, де опалювальна система в холодну пору року не забезпечує оптимальний температурний режим, а влітку потрібен дієвий сонцезахист.

  Склопакет із енергозберігаючим I-glass (Low E) склом

  Скло енергозберігаюче I-glass має нанесене на поверхню низькоемісійне оптичне покриття та за властивостями нагадує мультифункціональне. Різниця в тому, що I-скло лише частково поглинає ультрафіолетові промені. Енергозберігаюче скління раціонально облаштовувати у приміщеннях, розташованих у північній чи східній частині будівлі, де влітку не спекотно, а в зимовий період віконна конструкція сприятиме збереженню у приміщенні тепла.

  Склопакет із тонованим склом

  Кольорові або тоновані скла, що мають дзеркальне напилення, виконують сонцезахисну функцію склопакета, але при цьому зменшують світлопропускну здатність. Такі варіанти застосовують у висотних будинках при фасадному склінні торгово-розважальних та офісних центрів. 

  Щоб підвищити енергоефективні параметри світлопрозорих конструкцій з будь-яким з вищезгаданих типів скла, в склопакет додатково монтують скло з енергозберігаючим покриттям, а камери заповнюють інертним газом.

  Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна, розсувні двері, зимові сади.

  Як ми з Вами працюємо

  Ви дзвоніть, пишіть
  або залишаєте
  заявку
  на сайті
  Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
  Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
  БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
  Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
  БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

  Замовте БЕЗКОШТОВНО

  Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

  Необхідний розрахунок?
  Замовте його нашим менеджерам

  Менеджер з продажу Екатерина
  Катерина,
  Менеджер з продажу
  Конструктор Богдан
  Богдан,
  Конструктор
  Конструктор Сергій
  Сергій,
  Конструктор

  або викличте
  замірника -
  безкоштовно

  Викликати замірника безкоштовно
  Викликати замірника

  Нас рекомендують

  Всі відгуки

  Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
  Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
  19.02.2018

  Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

  Сергій Притула, той самий ведучий
  18.02.2018
  Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
  Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
  06.02.2018
  Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
  Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
  08.11.2017