Виробництво алюмінієвих та металопластикових конструкцій з 1999 року.

Підвіконня

Фільтр по виробнику:
Підвіконня Openteck Підвіконня Openteck Price segment 4
Галузь застосування: Внутрішнє оздоблення віконних конструкцій.

Виробник: Opentec (Україна)
Підвіконня Crystalit Підвіконня Crystalit Price segment 4
Галузь застосування: Внутрішнє оздоблення віконних конструкцій.

Виробник: Crystalit (Литва)
Підвіконня Danke Підвіконня Danke Price segment 5
Галузь застосування: Внутрішнє оздоблення віконних конструкцій.

Виробник: Danke (Україна)
Підвіконня Werzalit Підвіконня Werzalit Price segment 6
Галузь застосування: Внутрішнє оздоблення віконних конструкцій.


  Підвіконня – обов'язковий елемент віконної конструкції, який встановлюють у горизонтальній площині нижньої частини отвору. Він несе функціональне навантаження і служить декоруючої складової внутрішньовіконного простору.

  Функції підвіконня:

  Теплоізоляція

  У зоні розташування підвіконня відбувається процес теплообміну. Він відбувається між радіатором та холодним повітрям, яке надходить від вікна у міжсезоння та зимовий період. В результаті утворюється тепловий бар'єр, який не дозволяє холодним потокам повітря проникати всередину приміщення, а нагрітому йти за його межі.

  Додаткова площа

  Міцна горизонтальна площина підвіконня утворює додаткову площу, яку використовують як невелику зелену зону, розміщуючи кімнатні рослини. Варіанти широких підвіконь дозволяють облаштовувати невелику зону відпочинку і бачити види з вікна, що відкриваються. У кухні елемент віконної конструкції часто поєднують зі стільницею, розширюючи робочу зону.

  Дизайн приміщення

  Відкоси віконного отвору зазвичай просто оштукатурюють і фарбують. Щодо нижньої частини отвору, то для його облаштування створюють жорстку опору. Вона дозволяє не тільки спиратися і ставити вазони, але ставати на конструкцію, вішаючи гардини. Як таку опору застосовують внутрішню підвіконну дошку, вона беруть участь також у стильовому оформленні кімнати, тому відрізняються різноманітністю виконання.

  Виготовляють підвіконні елементи з різних матеріалів:

  • пластика;
  • з пресованої деревної стружки;
  • натурального чи штучного каменю;
  • ДСП;
  • бетону;
  • дерева.

  Наші пропозиції – встановлення підвіконь із пластику провідних виробників Danke, Crystalit, Open Tech та з пресованої деревної стружки марки Werzalit.

  Продукція Werzalit

  Німецький виробник виготовляє вироби за запатентованою технологією, в якій використовується дрібна дерев'яна стружка листяних та хвойних порід, змішана з полімерними смолами. В ході виробничого процесу отриману масу пресують форми під високим тиском. В результаті отримують матеріал, який характеризується високою щільністю, стійкістю до температурних впливів, вологи, ультрафіолету, хімічних та механічних навантажень.

  Підвіконня Danke

  Продукція Danke – це оригінальна конструкція, запатентована німецькими розробниками, яка виготовляється одеським підприємством на імпортному устаткуванні та сировині. Вироби відповідають європейським стандартам якості, вирізняються доступними цінами для українського споживача, а також експортуються до країн Європи. Це екологічно чистий продукт абсолютно нешкідливий здоров'ю людини.

  Серед важливих характеристик – висока міцність виробів. Наїзд вантажної машини при випробуваннях не пошкодив підвіконня, конструкція не зламалася і не деформувалася. Матеріал не боїться високих температур, на ньому не залишаються мітки від гарячих предметів та цигарок.

  Вироби Crystalit

  Пластикові підвіконня Crystalit відносять до продукту преміум-класу. Їх відрізняє висока якість, що відповідає європейським стандартам: ідеальна поверхня, точність розмірів, зразкові параметри міцності. Підвіконня виготовляють на німецькому устаткуванні у Литві. Наявність глянсового двошарового покриття Elesgo забезпечує термічну стійкість до 75 градусів. У складі матеріалу відсутні формальдегідні домішки та свинець, тому це екологічно чистий продукт є абсолютно безпечним для здоров'я. Термін служби підвіконь виробник озвучує у 50 років.

  Продукція Open Tech

  Пластикові підвіконня Open Tech присутні на українському ринку понад 10 років. Продукт вітчизняного виробництва відповідає вимогам державних стандартів якості. Жорсткі ребра основи підвіконня забезпечують стійкість до механічних пошкоджень та міцність конструкції. Поверхня має захисне покриття із зносостійкої ламінованої плівки з матовою фактурою, яку легко доглядати.

  Ми завжди намагаємось надати сервіс найвищого рівня. Можливо Вас зацікавлять інші категорії нашої продукції. Зверніть увагу на алюмінієві вікна, розсувні двері, зимові сади.

  Як ми з Вами працюємо

  Ви дзвоніть, пишіть
  або залишаєте
  заявку
  на сайті
  Обробляємо Вашу заявку на протязі 15 хвилин
  Відправляємо на Ваш об'єкт найкращого замірника
  БЕЗКОШТОВНО виконуємо виміри та розрахунок. Укладаємо договір, вноситься передплата
  Виготовляємо Ваше замовлення протягом 1-5 робочих днів
  БЕЗКОШТОВНО доставляємо, монтуємо. Оплачується залишок. Ви задоволені!

  Замовте БЕЗКОШТОВНО

  Чи можна викликати замірника зараз і БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Чи можна замовити розрахунок за своїми розмірами БЕЗКОШТОВНО?
  ТАК!

  Переваги роботи з "УКРАФАСАДБУД"

  • Найвища якість продукції
  • Доступні ціни, хороші знижки
  • Індивідуальний підхід
  • Якісний монтаж
  • Своє виробництво без посередників
  • Досвід роботи з 1999 року

  Необхідний розрахунок?
  Замовте його нашим менеджерам

  Менеджер з продажу Екатерина
  Катерина,
  Менеджер з продажу
  Конструктор Богдан
  Богдан,
  Конструктор
  Конструктор Сергій
  Сергій,
  Конструктор

  або викличте
  замірника -
  безкоштовно

  Викликати замірника безкоштовно
  Викликати замірника

  Нас рекомендують

  Всі відгуки

  Дуже тішить те, що фахівці УКРФАСАДБУД вникають у всі тонкощі конструювання та підбору необхідних алюмінієвих вікон, конструкцій, дверей, перегородок. Дуже надійні партнери у проектуванні будівель та приміщень. Рекомендую всім звертатися тільки до УКРФАСАДБУДУ!
  Андрій Перегуда, головний інженер (Київ)
  19.02.2018

  Гарний підрядник. Спеціалісти УКРФАСАДБУД приділили достатньо уваги для проектування квартири. Виготовили і встановили алюмінієві двері, вікна досить швидко. Потім ще й замовив оздоблення балкону. Задоволений роботою і всім рекомендую!

  Сергій Притула, той самий ведучий
  18.02.2018
  Довго обирала вікна та зупинилася на фірмі УКРФАСАДБУД. Це фірма виробник, і тому у них дешевше, ніж в інших. Два роки тому замовляли батьки. Двері добре працюють. Наразі замовила перегородки для банку. Дякую! Ціна хороша, якість на найвищому рівні! Монтажники працюють теж чудово. Дуже задоволена!
  Ганна Маркова, приватний підприємець (Київ)
  06.02.2018
  Спочатку сподобалося те, що фахівці УКРФАСАДБУДу дали кілька варіантів розрахунку – під різні бюджети. Нам потрібен був зимовий сад. Врешті вибрали оптимальний варіант за квадратурою, матеріалами та ціною. Виготовили за 10 днів, встановили за 1 день. Дуже професійний підхід, дякую!
  Галина Ставропольська, приватний замовник (Київ)
  08.11.2017